Математична Майстерня

Математика не навчить нас додавати кохання чи віднімати ненависть, проте вона допоможе зрозуміти, що кожна проблема має розв'язок

Будь в курсі всіх новин першим!

Розклад занять
гуртка з лінгвістики "Lingvo"

linguistics-and-reality-750×350

106

0

Заняття гуртка з лінгвістики “Lingvo” відбуваються кожної суботи за розкладом

Lingvo Juniors (6-8 класи)      9:30 – 11:00

Lingvo Seniors (9-11 класи)     11:30 – 13:30

Зареєстровані учні та розподіл по групах:

Група Lingvo Juniors 1
1 Блинду Вадим Чернівецький ліцей №1
2 Варвус Софія Чернівецький ліцей №1
3 Вишковецький Кирил Чернівецький ліцей №1
4 Волощук Назар Гімназія № 7
5 Ганзюк Софія СШ № 5
6 Голецек Олександр СШ ОРТ # 41
7 Гольдіна Олександра СШ ОРТ # 41
8 Гушила Валерія Чернівецький ліцей №1
9 Данилюк Анна ЗОШ №28
10 Думітрюк Уляна ЗОШ №24
11 Євдощак Софія Чернівецький ліцей №1
12 Житарашу Артур Чернівецький ліцей №1
13 Жумига Анна Элизабет Боянська ЗОШ
14 Іваненко Анастасія Чернівецький ліцей №1
15 Іванійчук Максим Чернівецький ліцей №1
16 Іванова Катерина Чернівецький ліцей №1

 

Група Lingvo Juniors 2  
1 Іліка Валерія Чернівецький ліцей 2
2 Ільчук Андрій Чернівецький ліцей №1
3 Ілюк Максим Чернівецький ліцей №1
4 Карнаух Олександр Чернівецькій ліцей 2
5 Ковбасюк Євгеній Чернівецька гімназія № 4
6 Козьма Роман Чернівецький ліцей №1
7 Костіна Катерина Ліцей для обдарованих дітей
8 Крушельницька Злата Чернівецький ліцей №1
9 Лазар Ірина Чернівецький ліцей 2
10 Марараш Єлизавета Медичний ліцей #3
11 Мунтян Ксенія Гімназія 5
12 Мунтян Олег Чернівецький ліцей №1
13 Остафі Владіслав Гімназія №2
14 Паушак Андрій Чернівецький ліцей №1
15 Петрушевська Єлизавета ЗОШ 24
16 Репка Юліанна Сторожинецький ліцей

 

Група Lingvo Juniors 3
1 Руснак Андрій СШ ОРТ 41
2 Савков Олександр Гімназія №2
3 Сачко Петро Гімназія #4
4 Севергіна Соломія Чернівецький ліцей №1
5 Сідлецький Олександр ліцей №2
6 Сіманюк Олександра СЗОШ №22
7 Скутар Ксенія Гімназія 7
8 Сметанюк Юлія Чернівецький ліцей №1
9 Тодеріко Максим Чернівецька СШ ОРТ N 41
10 Требко Юрій Чернівецький ліцей №1
11 Труфен Аліна Чернівецька гімназія 2
12 Федорюк Микола Рідківська ЗОШ
13 Яківчук Віталій Чернівецький ліцей №1
14 Ярославський Олександр Чернівецький ліцей №1
15 Яценко Вiкторiя ЗОШ#1
16 Ящук Станіслав Чернівецький ліцей №1

 

Група Lingvo Seniors
1 Аксаній Костянтин Острицька ЗОШ
2 Боклач Ігор Чернівецький ліцей №1
3 Буджак Тетяна Чернівецька гімназія №1
4 Виклюк Аліна Філософсько-правовий ліцей #2
5 Гаіна Микола Острицька ЗОШ
6 Гаценко Діана Чернівецький ліцей №1
7 Горин Владислав Глибоцький ліцей
8 Добровольський Владислав Чернівецький ліцей №1
9 Дружиніна Діана Чернівецький ліцей №1
10 Дружко Егор ЗоСШ 25
11 Дубець Габрієла Острицька ЗОШ
12 Єрьомін Данило Чернівецький ліцей №1
13 Катаранчук Марія Острицька ЗОШ
14 Ковдриш Петро Чернівецький ліцей 1
15 Козменюк Максим Чернівецький ліцей №1
16 Кучера Юлія Чернівецький ліцей №1
17 Лягу Аліна-Сабіна Острицька ЗОШ
18 Петрюк Михайло Ліцей N1
19 Ротар Аліса Чернівецький ліцей 1
20 Савіна Дарія Гімназія 7
21 Скутар Наталія Ліцей 1
22 Спіжавка Ірина Чернівецький ліцей №1
23 Товстецький Юрій Ліцей #1
24 Тодераш Іустина Острицька ЗОШ
25 Фартушинський Богдан Чернівецький ліцей №1
26 Чебан Ілля Чернівецький ліцей №1

11/09/2020

Коментарі

Анонім