Математична Майстерня

Математика не навчить нас додавати кохання чи віднімати ненависть, проте вона допоможе зрозуміти, що кожна проблема має розв'язок

Будь в курсі всіх новин першим!

Вітаємо призерів
Української олімпіади з лінгвістики

winner_

31

0

Щиро вітаємо призерів Української олімпіади з лінгвістики, яка відбулася онлайн 14-15 березня 2020 року

В індивідуальному турі:

Диплом ІІ ступеня

Олександра Гольдіна (6 клас, СШ ОРТ №41)

Аліна Виклюк (10 клас, Чернівецький ліцей №2)

Диплом ІІІ ступеня

Владислав Горин (8 клас, Глибоцький ліцей)

Аліса Ротар (8 клас, Чернівецький ліцей №1)

Катерина Іванова (7 клас, Чернівецький ліцей №1)

Євгеній Ковбасюк (7 клас, Чернівецька гімназія №4)

Андрій Ільчук (7 клас, Чернівецька ЗОШ №1)

Наталія Скутар (9 клас, Чернівецький ліцей №1)

Ярослава Залізко (10 клас, Чернівецька гімназія №2)

Олександр Юрійчук (10 клас, Чернівецький ліцей №1)

Відзнака журі наймолодшій учасниці олімпіади

Ксенія Скутар (5 клас, Чернівецька гімназія №5)

 

В командному турі:

Диплом ІІІ ступеня

Андрій Ільчук (7 клас, Чернівецька ЗОШ №1)

Євгеній Ковбасюк (7 клас, Чернівецька гімназія №4)

Олексій Косило (7 клас, Чернівецький ліцей №1)

Олександр Савков (7 клас, Чернівецький ліцей №1)

  ТАКОЖ ВІТАЄМО

Аліну Виклюк, ученицю 10 класу Чернівецького ліцею №2, запрошено на відбори на Міжнародну Олімпіаду з лінгвістики, яка  відбудеться в липні цього року в Латвії!

Читати далі

03/04/2020

Коментарі

Анонім

Розклад тренувальних зборів
до Київської відкритої олімпіади з лінгвістики

linguistics-and-reality-750×350

516

0

Розклад тренувальних зборів 

Дата Молодша ліга Старша ліга

8 лютого (субота)

9:00 – 11:00

Юлія Предій, кандидат філологічних наук

“Det Danske Sprog”

8 лютого (субота)

11:00 – 13:00

Максим Ліщинський, призер Київської олімпіади з лінгвістики (2018) Лінгвістичний практикум

15 лютого (субота)

10:00 – 11:30

Олександра Цепілова, призер Київської олімпіади з лінгвістики (2017, 2018) Лінгвістичний практикум

15 лютого (субота)

11:30 – 13:00

Тетяна Онуфрійчук 

Лінгвістичний практикум

16 лютого (неділя)

10:00-11:30

Аліна Виклюк, призер Київської олімпіади з лінгвістики (2018, 2019) Лінгвістичний практикум

16 лютого (неділя)

11:30-13:00

 

Білоруська олімпіада з лінгвістики
23 лютого (неділя)

12:30 – 14:00

Катерина Сухова

Германські мови: історія появи, поширення та лінгвістичні особливості 

1 березня (неділя)

11:00 – 12:30

Анастасія Андрух Лінгвістичний практикум Тетяна Онуфійчук Лінгвістичний практикум
8 березня (неділя)

10:00 – 13:00

Тренувальний командний тур

 

Учасники тренувальних зборів:

Молодша ліга

  1. Голецек Олександр (7 клас, СШ ОРТ №41)
  2. Гольдіна Олександра (7 клас, СШ ОРТ №41)
  3. Горин Владислав (8 клас, Глибоцький ліцей
  4. Добровольський Владислав (8 клас, ліцей №1)
  5. Іванова Катерина (7 клас, ліцей №1)
  6. Ільчук Андрій (7 клас, ЗОШ №1)
  7. Ковбасюк Євгеній (7 клас, гімназія №4)
  8. Косило Олексій (7 клас, ліцей №1)
  9. Ротар Аліса (8 клас, ліцей №1)
  10. Савков Олександр (7 клас, ліцей №1)
  11. Скутар Ксенія (5 клас, гімназія №7)

Старша ліга

  1. Боклач Ігор (10 клас, ліцей №1)
  2. Брозинський Олег (10 клас, ліцей №1)
  3. Виклюк Аліна (10 клас, ліцей №2)
  4. Дружиніна Діана (9 клас, ліцей №1)
  5. Залізко Ярослава (10 клас, гімназія №2)
  6. Кучера Юлія (9 клас, ліцей №1)
  7. Миколюк Володимир (9 клас, гімназія №5)
  8. Немилостива Поліна (9 клас, ліцей №1)
  9. Скутар Наталія (9 клас, ліцей №1)
  10. Спіжавка Ірина (9 клас, ліцей №1)
  11. Топала Тимур (10 клас, ліцей №1)
  12. Цепілова Олександра (11 клас, ліцей №1)
  13. Чебан Ілля (9 клас, ліцей №1)
  14. Юрійчук Олександр (10 клас, ліцей №1)
Читати далі

07/02/2020

Коментарі

Анонім

Команда Чернівецької області
на VII Київську олімпіаду з лінгвістики

102_50be4326

290

0

Команда Чернівецької області на VII Київську олімпіаду з лінгвістики:

Молодша ліга:

  1. Голецек Олександр (Чернівецька СШ ОРТ №41)
  2. Гольдіна Олександра (Чернівецька СШ ОРТ №41)
  3. Горин Владислав (Глибоцький ліцей)
  4. Добровольський Владислав (Чернівецький ліцей №1)
  5. Іванова Катерина (Чернівецький ліцей №1)
  6. Ільчук Андрій (Чернівецька ЗОШ №1)
  7. Ковбасюк Євгеній (Чернівецька гімназія №4)
  8. Косило Олексій (Чернівецький ліцей №1)
  9. Ротар Аліса (Чернівецький ліцей №1)
  10. Савков Олександр (Чернівецький ліцей №1)
  11. Скутар Ксенія (Чернівецька гімназія №7)

Старша ліга:

  1. Боклач Ігор (Чернівецький ліцей №1)
  2. Брозинський Олег (Чернівецький ліцей №1)
  3. Виклюк Аліна (Чернівецький ліцей №2)
  4. Дружиніна Діана (Чернівецький ліцей №1)
  5. Залізко Ярослава (Чернівецька гімназія №2)
  6. Кучера Юлія (Чернівецький ліцей №1)
  7. Миколюк Володимир (Чернівецька гімназія №5)
  8. Немилоства Поліна (Чернівецький ліцей №1)
  9. Скутар Наталія (Чернівецький ліцей №1)
  10. Спіжавка Ірина (Чернівецький ліцей №1)
  11. Топала Тимур (Чернівецький ліцей №1)
  12. Цепілова Олександра (Чернівецький ліцей №1)
  13. Чебан Ілля (Чернівецький ліцей №1)
  14. Човгун Анна (Чернівецький ліцей №2)
  15. Юрійчук Олександр (Чернівецький ліцей №1)

Підготовка до олімпіади почнеться з 3 лютого. Слідкуйте за оновленнями на сайті!

Читати далі

12/01/2020

Коментарі

Анонім

VII Київська відкрита олімпіада з лінгвістики
Учасники олімпіади

ling

437

0

Вітаємо переможців Чернівецької олімпіади з лінгвістики, яких запрошено безкоштовно взяти участь в Київській відкритій олімпіаді, що відбудеться 14-15 березня 2020 року в Києві:

  1. Боклач Ігор (10-й клас, ліцей № 1);
  2. Голецек Олександр (7-й клас, СШ ОРТ № 41);
  3. Іванова Катерина (7-й клас, ліцей № 1);
  4. Савков Олександр (7-й клас, ліцей № 1);
  5. Цепілова Олександра (11-й клас, ліцей № 1)

Дуже приємно, що представництво Чернівців серед запрошених команд з України найбільше!

Для інших призерів цьогорічної Чернівецької олімпіади, а також учасників минулорічної Київської олімпіади, відкрито реєстраційну форму для участі в Киїській олімпіаді за власний кошт. Реєстрація триватиме до 10 січня 2020 року, підготовка до олімпіади розпочнеться в лютому 2020 року.  Переглянути список зареєстрованих конкурентів можна тут

Читати далі

19/12/2019

Коментарі

Анонім

Списки та розподіл по аудиторіях
учасників олімпіади з лінгвістики

Male teacher working with elementary school boy at his desk

342

0

Загальні списки зареєстрованих учасників олімпіади та розподіл по аудиторіях

молодша ліга (94 учні)

старша ліга (66 учнів)

Читати далі

08/11/2019

Коментарі

Анонім

V Чернівецька відкрита олімпіада
з лінгвістики

olimp

984

0

V відкрита Чернівецька відкрита олімпіада з лінгвістики

для учнів 6-11 класів відбудеться

10 листопада 2019 року  

на  факультеті математики та інформатики ЧНУ

 Формат олімпіади:

4 рівноцінних задачі на 4 години окремо в двох лігах

Молодша (6-8 класи) і Старша (9-11 класи)

Початок олімпіади в 10:00 за адресою: вул. Університетська, 28

Запрошуються всі охочі школярі Чернівецької області, а також будь-якого іншого регіону України, в якому не проводиться регіональний етап

Для участі в олімпіаді необхідно зареєструватися ТУТ

Зареєстровані учасники: тисни ТУТ

Реєстрація закінчується 7 листопада о 23:59!!!

Переможців олімпіади буде запрошено на всеукраїнський етап змагання  –  Київську відкриту олімпіаду,  – яка пройде у березні 2020 року.

Найсильніші за її підсумками школярі представлять країну на Міжнародній олімпіаді з лінгвістики влітку

Ознайомитися з лінгвістичними задачами для початківців можна за посиланням https://ling.org.ua/contests/types/olympiads/school/

Читати далі

18/10/2019

Коментарі

Анонім

VI Відкрита Київська Олімпіада з Лінгвістики
відбулася 16-17 березня 2019 року

2

301

0

Команда м. Чернівці складалася з 15 школярів 6-9 класів.

Молодшу лігу (учні, не старше 8 класу) представили:

  1. Олександра Гольдіна (6 клас, СШ ОРТ №41)
  2. Олексій Косило (6 клас, СЗОШ №22)
  3. Владислав Добровольський (7 клас, ЗОШ №2)
  4. Ірина Спіжавка (8 клас, ліцей №1)
  5. Діана Дружиніна (8 клас, ліцей №1)
  6. Наталка Скутар (8 клас, ліцей №1)
  7. Юлія Кучера (8 клас, ліцей №1)
  8. Поліна Немилостива (8 клас, гімназія №5)
  9. Володимир Миколюк (8 клас, гімназія №5)

В старшій лізі (учні 9-11 каласів) від міста Чернівці змагалися:

  1. Яна Головацька (9 клас, ліцей №1)
  2. Олег Брозинський (9 клас, ліцей №1)
  3. Ігор Боклач (9 клас, ліцей №1)
  4. Тимур Топала (9 клас, ліцей №1)
  5. Ярослава Залізко (9 клас, гімназія №2)
  6. Аліна Виклюк (9 клас, ліцей №2)

Змагання проходили в два дні. В суботу, 16 березня, відбувся командний тур, а в неділю, 17 березня, діти брали участь в індивідуальному турі.

Крім олімпіади, учні відвідали музей науки “Експериментаніум”, а також прогулялися центром Києва.

Чекаємо на результати!

Читати далі

23/03/2019

Коментарі

Анонім