Математична Майстерня

Математика не навчить нас додавати кохання чи віднімати ненависть, проте вона допоможе зрозуміти, що кожна проблема має розв'язок

Будь в курсі всіх новин першим!

Розклад тренувальних зборів
до Київської відкритої олімпіади з лінгвістики

linguistics-and-reality-750×350

617

0

Розклад тренувальних зборів 

Дата Молодша ліга Старша ліга

8 лютого (субота)

9:00 – 11:00

Юлія Предій, кандидат філологічних наук

“Det Danske Sprog”

8 лютого (субота)

11:00 – 13:00

Максим Ліщинський, призер Київської олімпіади з лінгвістики (2018) Лінгвістичний практикум

15 лютого (субота)

10:00 – 11:30

Олександра Цепілова, призер Київської олімпіади з лінгвістики (2017, 2018) Лінгвістичний практикум

15 лютого (субота)

11:30 – 13:00

Тетяна Онуфрійчук 

Лінгвістичний практикум

16 лютого (неділя)

10:00-11:30

Аліна Виклюк, призер Київської олімпіади з лінгвістики (2018, 2019) Лінгвістичний практикум

16 лютого (неділя)

11:30-13:00

 

Білоруська олімпіада з лінгвістики
23 лютого (неділя)

12:30 – 14:00

Катерина Сухова

Германські мови: історія появи, поширення та лінгвістичні особливості 

1 березня (неділя)

11:00 – 12:30

Анастасія Андрух Лінгвістичний практикум Тетяна Онуфійчук Лінгвістичний практикум
8 березня (неділя)

10:00 – 13:00

Тренувальний командний тур

 

Учасники тренувальних зборів:

Молодша ліга

  1. Голецек Олександр (7 клас, СШ ОРТ №41)
  2. Гольдіна Олександра (7 клас, СШ ОРТ №41)
  3. Горин Владислав (8 клас, Глибоцький ліцей
  4. Добровольський Владислав (8 клас, ліцей №1)
  5. Іванова Катерина (7 клас, ліцей №1)
  6. Ільчук Андрій (7 клас, ЗОШ №1)
  7. Ковбасюк Євгеній (7 клас, гімназія №4)
  8. Косило Олексій (7 клас, ліцей №1)
  9. Ротар Аліса (8 клас, ліцей №1)
  10. Савков Олександр (7 клас, ліцей №1)
  11. Скутар Ксенія (5 клас, гімназія №7)

Старша ліга

  1. Боклач Ігор (10 клас, ліцей №1)
  2. Брозинський Олег (10 клас, ліцей №1)
  3. Виклюк Аліна (10 клас, ліцей №2)
  4. Дружиніна Діана (9 клас, ліцей №1)
  5. Залізко Ярослава (10 клас, гімназія №2)
  6. Кучера Юлія (9 клас, ліцей №1)
  7. Миколюк Володимир (9 клас, гімназія №5)
  8. Немилостива Поліна (9 клас, ліцей №1)
  9. Скутар Наталія (9 клас, ліцей №1)
  10. Спіжавка Ірина (9 клас, ліцей №1)
  11. Топала Тимур (10 клас, ліцей №1)
  12. Цепілова Олександра (11 клас, ліцей №1)
  13. Чебан Ілля (9 клас, ліцей №1)
  14. Юрійчук Олександр (10 клас, ліцей №1)

07/02/2020

Коментарі

Анонім