Математична Майстерня

Математика не навчить нас додавати кохання чи віднімати ненависть, проте вона допоможе зрозуміти, що кожна проблема має розв'язок

Будь в курсі всіх новин першим!

Новини математичної майстерні

2x_119_6fa4466f

295

0

Оголошується набір на гурток з лінгвістики LINGVO!

  • Заняття триватимуть два місця по суботах з 23.10.2021 по 04.12.2021 включно на факультеті математики та інформатики або онлайн з 13:00 по 15:00. Час проведення може незначно коливатися
  • Зареєструватися на гурток можуть всі охочі учні не молодше 6 класу та довільного навчального закладу Чернівецької області, хоча зазначимо, що гурток буде орієнтований переважно на новачків в лінгвістиці
  • Заняття проводитимуть досвідчені неодноразові призери олімпіад з лінгвістики всеукраїнського та міжнародного рівнів
  • Для реєстрації необхідно заповнити форму до 21.10 за посиланням
  • Перевірка реєстрації тут
Читати далі

12/10/2021

Коментарі

Анонім

зображення_viber_2021-09-24_16-21-14-550

714

0

У суботу 25.09.2021 р. заняття гуртка відбудеться:

5 клас – 39 ауд, 40 ауд

6 клас – 22 ауд, 33 ауд

7 клас – 8 ауд, 18 ауд

8 клас – 7 ауд

9 клас – 28 ауд

Результати вступної олімпіади для 8 класу можна переглянути тут

https://drive.google.com/file/d/19IxIOsxEGTXq-tUSwHHEiTvCUxzYl_8Q/view?usp=sharing

На заняття гуртка для 8 класу запрошуються:

Богданюк Олександр
Воропаєв Костянтин
Гавалешко Володимир
Гуменчук Максим
Гушевата Поліна
Єршов Михайло
Жулінський Євгеній
Кметь Анастасія
Маховіков Тимур
Морарян Амалія
Нікітін Юрій
Олексюк Владислав
Олентир Анастасія
Сметанюк Юлія
Темофійчук Данило
Фочук Богдан
Шумиляк Павло

 

Читати далі

24/09/2021

Коментарі

Анонім

Changuu_Island_Tour

1 251

0

Математичний Занзібар

Попередні результати

Наймолодша ліга (7 клас)

Молодша ліга (8 клас)

Середня ліга (9 клас)

Старша ліга (10-11 класи)

Рузультати Всеукраїнського турніру тут

Читати далі

12/09/2021

Коментарі

Анонім

P1090402

310

0

Перше заняття гуртка “МініМудрик” відбудеться

  • для учнів 5-6 класів 11 вересня, початок 11:00
  • для учнів 7-9 класів 18 вересня, початок 11:00

за адресою м. Чернівці, вул. Університетська, 28, І корпус, факультет математики та інформатики Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича

Читати далі

04/09/2021

Коментарі

Анонім

zdenek-machacek-UxHol6SwLyM-unsplash

585

0

Командний турнір Математичний Занзібар – перше змагання нового математичного навчального року – відбудеться в неділю, 12 вересня.
💥 В турнірі можуть взяти участь команди, що складаються з 3-6 учнів. Змагання проводиться в чотирьох лігах:
Наймолодша – 7 клас
Молодша – 8 клас
Середня – 9 клас
Старша – 10-11 класи
💥 Змагання проводиться одночасно по всій Україні.
💥 Середня і старша ліги змагаються з 9:00 до 11:00.
💥 Наймолодша і молодша ліги змагаються з 12:00 до 14:00.
💥 Одна команда може складатися з учнів різних навчальних закладів Чернівецької області.
💥 Для участі в турнірі необхідно зареєструвати команду до 10 вересня включно за посиланням
Якщо учень хоче брати участь в змаганні, але не має можливості долучитися до певної команди, при реєстрації обирає опцію «без команди». Перед змаганням такі учні будуть розподілені по неповних командах, або з них буде створено збірну.
💥 Переглянути зареєстровані команди можна за посиланням
💥 Оргвнесок з однієї команди становить 150 грн.
💥 Правила змагання
Перед початком командам видаються одразу всі задачі, які вони розв’язують протягом 2 годин.
Журі перевіряє лише відповідь. Якщо вона вірна, то вважається, що команда цю задачу розв’язала вірно, якщо відповідь не вірна або не повна, то задача команді зараховується як не розв’язана.
На початку Занзібару кожна задача оцінюється в 20 балів.
Подальше нарахування балів за задачі та вартість задачі оцінюються таким чином. Якщо команда першою розв’язала, наприклад, задачу № 5, то вона отримує за неї 20 балів і вартість задачі стає 19. Якщо ще одна команда її розв’язала вірно, то за неї 19 балів отримує не лише вона, а ще й замість 20, виставляється 19 балів команді, що її розв’язала раніше. Якщо ще одна команда її розв’язала вірно, то усі три команди отримають за задачу по 17 балів. Якщо деяка команда невірно розв’язала цю задачу, то вона за неї отримує 0 балів, а усі команди, що її розв’язали, на 1 бал більше.
Якщо якусь задачу правильно розв’язала лише 1 команда, то вартість цієї задачі по завершенню Занзібару для неї подвоюється
Читати далі

02/09/2021

Коментарі

Можливість коментувати була обмежена

paper-2095674_960_720

1 035

0

МініМудрик 2021-2022

Реєстрація на гурток з математики

  • Заняття відбуватимуться по суботах, 11:00-13:00, на факультеті математики та інформатики Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича за адресою вул. Університетська, 28
  • Запрошуються учні до наступних вікових груп: Світлячки (5 клас), Пуголовки (6 клас), Метелики (7 клас), Ящірки (8 клас), Їжачки (9 клас)
  • Вартість навчання для 5-7 класів: одне заняття 50 грн. Перші два заняття випробувальні та безкоштовні.
  • Гуртки 8-9 класів безкоштовні, проте набір відбуватимется за результатами вступної олімпіади і кожна група міститиме щонайбільше 15 учнів.

Зареєструватися на гурток можна ТУТ

Переконатися, що ви зареєструвалися, можна ТУТ

 

 

Читати далі

20/08/2021

Коментарі

Анонім

5d5dc07fd205b0.24411564

495

0

ПІП Заклад 1 2 3 4 сума
1 Зеліско Вікторія Чернівецька ЗОШ №14 7 7 7 5 26
2 Беженарь Тіхон Чернівецька гімназія №2 7 7 7 3 24
3 Понеполяк Олександр Чернівецька гімназія №5 7 4 3 7 21
4 Дмитрів Олександр Чернівецька гімназія №4 1 7 7 0 15
5 Гринівська Марія Чернівецька гімназія №3 3 2 6 4 15
6 Копійчук Дмитро Чернівецька гімназія №5 5 1 7 2 15
7 Бородач Дмитро Чернівецька гімназія №2 1 3 7 3 14
8 Стрижиборода Олександр Чернівецька гімназія №7 2 3 5 3 13
9 Фіголь Даяна Чернівецький НВК ” Берегиня” 0 0 7 4 11
10 Неліч Нікіта Боянська ЗОШ 1-3 ст. 1 0 7 0 8
11 Годнюк Максим Чернівецька гімназія №4 2 0 3 3 8
12 Бак Роман-Микола Чернівецька гімназія № 4 0 1 3 3 7
13 Гідрович Микола Чернівецький ліцей №2 1 0 4 2 7
14 Панкратов Максим Сторожинецький ліцей 0 0 3 3 6
15 Жуй Вікторія Чернівецька ЗОШ №33 2 0 4 0 6
16 Свято Данііл Чернівецька гімназія №5 0 0 2 3 5
max 7 7 7 7 28

Умови задач

Критерії оцінювання робіт

Таким чином, команда Чернівецької області на Всеукраїнську олімпіаду з математики для учнів 5-7 класів, складається з таких учнів:

  1. Зеліско Вікторія (5 клас, Чернівецька ЗОШ №14)
  2. Сіманюк Олександра (6 клас, Чернівецька ЗОШ №22)
  3. Морарян Амалія (7 клас, Чернівецький ліцей №1)

Запасні:

  1. Беженарь Тіхон (5 клас, Чернівецька гімназія №2)
  2. Понеполяк Олександр (5 клас, Чернівецька гімназія №5)
  3. Скутар Ксенія (6 клас, Чернівецька гімназіія №7)
  4. Репка Юліанна (7 клас, Опорний заклад Сторожинецький ліцей)
Читати далі

13/03/2021

Коментарі

Анонім

karnataka-results (1)

566

0

 Тисніть тут — >>  Остаточні результати

До участі у Всеукраїнській олімпіаді з математики для учнів 5-7 класів

запрошуються: 

  1. Морарян Амалія (7 клас, Чернівецький ліцей №1)
  2. Сіманюк Олександра (6 клас, Чернівецька СЗОШ №22)

Оскільки серед учнів 5-го класу багато дуже гарних результатів, то журі вирішило провести додатковий тур відбору на Всеукраїнську олімпіаду з математики. Додатковий тур відбудеться онлайн в суботу, 13 березня. Для участі в цьому турі запрошуються (зверніть увагу, що деяких учасників було дискваліфіковано за списування):

1 Бородач Дмитро Чернівецька гімназія №2
2 Гідрович Микола Чернівецький ліцей №2
3 Жуй Вікторія Чернівецька ЗОШ №33
4 Зеліско Вікторія Чернівецька ЗОШ №14
5 Панкратов Максим Сторожинецький ліцей
6 Понеполяк Олександр Чернівецька гімназія №5
7 Свято Данііл Чернівецька гімназія №5
8 Фіголь Даяна Чернівецький НВК ” Берегиня”
9 Беженарь Тіхон Чернівецька гімназія №2
10 Дмитрів Олександр Чернівецька гімназія №4
11 Стрижиборода Олександр Чернівецька гімназія №7
12 Неліч Нікіта Боянська ЗОШ І-ІІІ ступенів
13 Павлович Валерія Чернівецька ЗОШ №33
14 Точенюк Андрій Чернівецька ЗОШ №14
15 Беженару Андрій Чернівецька ЗОШ №14
16 Годнюк Максим Чернівецька гімназія №4
17 Гринівська Марія Чернівецька гімназія №3
18 Бак Роман-Микола Чернівецька гімназія №4
19 Копійчук Дмитро Чернівецька гімназія №5

З учасниками відбіркового туру буде створена Вайбер-група з подальшими вказівками.

Всеукраїнська олімпіада з математики для учнів 5-7 класів відбудеться очно 1-4 квітня. Кожна команда від кожної області буде розв’язувати задачі в своєму регіоні, а перевірятися роботи будуть спільним всеукраїнським журі.

Читати далі

05/03/2021

Коментарі

Анонім

2-math

805

1

Попередні результати

5 клас

6 клас

7 клас

Остаточні результати з розподілом призових місць, а також список запрошених учнів до відбіркового туру на Всеукраїнську олімпіаду з математики для 5-7 класів будуть оприлюднені протягом декількох дннів.


Умови задач та розв’язки

7 клас 

6 клас 

5 клас 

 


 

Читати далі

01/03/2021

Коментарі

Анонім

Наталя

03.03.2021

Розв’язки 5 клас.
1 завдання. А які ще варіанти можливі?. Я бачу, що є тільки 1 варіант – єдиний. Інші не підходять

P1060745

441

0

Передостанні деталі олімпіади з математики “МініМудрик”

для учнів 5-7 класів

  1. Олімпіада пройде в неділю, 28 лютого, ОЧНО на факультеті математики та інформатики ЧНУ.
  2. Для участі в олімпіаді необхідно зареєструватися до 25 лютого включно за посиланням.
  3. Всі призери олімпіади будуть нагороджені призами та дипломами.
  4. По одному переможцю з 5,6,7 класу візьмуть участь у Всеукраїнській олімпіаді з математики для учнів 5-7 класів, яка відбудеться 1-4 квітня.
  5. Час проведення олімпіади: 

5 клас     12:30 – 14:00

6 клас     10:30 – 12:30 

7 клас     10:00 – 12:30

6. Розподіл учасників по аудиторіях буде наведено в суботу, 27 лютого

Читати далі

24/02/2021

Коментарі

Анонім

annie-spratt-ORDz1m1-q0I-unsplash

382

0

Юні математики 5-7 класів Буковини!

Нагадуємо, що V олімпіада з математики «МініМудрик» для учнів 5-7 класів відбудеться 28 лютого в ОЧНОМУ РЕЖИМІ на факультеті математики та інформатики Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Всі учасники будуть розміщені у великих аудиторіях університету невеликими групами із збереженням усіх санітарних вимог до заходів такого типу.

Для участі в олімпіаді запрошуються всі бажаючі учні 5-7 класів будь-якого навчального закладу Чернівецької області.

Щоб взяти участь в олімпіаді необхідно заповнити реєстраційну форму до 25 лютого включно за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScIf3zP943YDztDlb4RiOBQJLjZTKNJ3zsCaC24qCD44FfimQ/viewform?usp=sf_link

та перевірити себе серед зареєстрованих учасників:   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ffMBuFZsofp4S9kXkZaCJM4Xvez2FkgrmR4rkua0yfA/edit?usp=sharing

По одному переможцю з 5,6 та 7 класу буде запрошено для участі у Всеукраїнській олімпіаді з математики для учнів 5-7 класів, яка пройде орієнтовно 1-4 квітня 2021 р.

Читати далі

13/02/2021

Коментарі

Анонім

winner_

517

0

Остаточні результати ІІ обласного етапу Буковинської олімпіади з математики

8 клас

9 клас

10 клас

11 клас


Склад команди на Всеукраїнську олімпіаду з математики 

  1. Макозюк Віктор (10 клас, Сторожинецький ліцей)
  2. Скутар Наталія (10 клас, Чернівецький ліцей №1)
  3. Ковбасюк Євген (8 клас, Чернівецька гімназія №1)
  4. Мироник Тарас (8 клас, Чернівецький ліцей №1)
Читати далі

10/02/2021

Коментарі

Анонім

karnataka-results (1)

693

0

Попередні результати 2 туру обласного етапу Буковинської олімпіади з математики 

11 клас

10 клас

9 клас

8 клас


Умови та розв’язки тут


Критерії оцінювання


Апеляція ІІ туру відбудеться в середу, 10 лютого, о 16:00 онлайн за посиланням в Zoom, яке буде надіслано всім, хто зареєструється за посиланням 

Читати далі

07/02/2021

Коментарі

Анонім

ре-1

621

0

Попередні результати 

8 клас

9 клас

10 клас

11 клас


Критерії оцінювання


Умови та розв’язки


Апеляція І туру олімпіади з математики відбудеться  в середу, 3 лютого, о 16:00. Бажаючим апелювати необхідно заповнити форму до 2 лютого включно

Читати далі

31/01/2021

Коментарі

Анонім

2-math

547

0

V олімпіада з математики «МініМудрик»

для учнів 5-7 класів навчальних закладів Чернівецької області

відбудеться 28 лютого на факультеті математики та інформатики Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича

Для участі в олімпіаді запрошуються всі бажаючі учні 5-7 класів будь-якого навчального закладу Чернівецької області. Щоб взяти участь в олімпіаді необхідно заповнити реєстраційну форму до 25 лютого включно за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScIf3zP943YDztDlb4RiOBQJLjZTKNJ3zsCaC24qCD44FfimQ/viewform?usp=sf_link

та перевірити себе серед зареєстрованих учасників:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ffMBuFZsofp4S9kXkZaCJM4Xvez2FkgrmR4rkua0yfA/edit?usp=sharing

Увага! Всі учні 7-го класу, хто реєструвався на олімпіаду 31 січня (яка для 7-х класів переноситься на 28 лютого) – прохання перереєструватися за посиланням вище.

По одному кращому учневі з 5,6 та 7 класу буде відібрано для участі у Всеукраїнській олімпіаді з математики для учнів 5-7 класів, яка пройде 1-4 квітня 2021 р.

Читати далі

24/01/2021

Коментарі

Анонім

6bb465806b6ded8568b066bf75bd7cde_XL

388

0

ІІ етап Буковинської олімпіади з математики

для учнів 8-11 класів навчальних закладів Чернівецької області

відбудеться в два тури: 31 січня та 7 лютого 2021 року

Олімпіада є аналогом колишньої обласної олімпіади з математики та буде проведена за спільними текстами разом з Києвом та іншими областями, які братимуть в ній участь.

Олімпіада відбудеться на факультеті математики та інформатики Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича

За результатами двох турів будуть визначені призери, а також сформована команда Чернівецької області (4 учня) на Всеукраїнську олімпіаду з математики, яка відбудеться 1-2 квітня 2021 року.

Для участі в ІІ етапі Буковинської олімпіади з математики запрошуються всі призери І етапу, а також всі призери ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської олімпіади з математики минулого навчального року (2019-2020 н.р.). Щоб забезпечити необхідні санітарні норми та для розподілу по аудиторіях кожний учасник олімпіади повинен заповнити реєстраційну форму до 29 січня включно за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfhg0HSCo5teia2DKMT7Yy9F5vZp-sXivDcz0j-leyamx4kcA/viewform?usp=sf_link

Читати далі

24/01/2021

Коментарі

Анонім

1

754

0

ІІ етап Буковинської олімпіади з математики (аналог ІІІ обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з математики) відбудеться в два тури 31 січня та 7 лютого 2021 року

До участі в ІІ етапі запрошуються:

  • усі призери І етапу Буковинської олімпіади з математики (учні 8-11 класів)
  • а також усі бажаючі учні, які були призерами ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської олімпіади з математики в 2019-2020 н.р.

Призери ІІ етапу зможуть взяти участь у Всеукраїнській олімпіаді з математики в квітні 2021 року.

Обидва тури ІІ етапу відбудуться ОЧНО на базі факультету математики та інформатики Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Всі учасники будуть розміщені не більше, ніж по 15 дітей в аудиторії із збереженням усіх епідеміологічних обмежень та санітарних норм.

Для участі в ІІ етапі всім потенційним учасникам з перерахованих вище груп необхідно заповнити реєстраційну форму до 29 січня включно. Незареєстровані учні не будуть допущені до олімпіади!

Перевірити свою реєстрацію можна тут 

Читати далі

11/01/2021

Коментарі

Анонім

Winner1

1 178

0

Зауважимо, що в критеріях оцінювання для 8-х та 9-х класів в задачі №5 допущено опечатку, яка виправлена.

Остаточні результати олімпіади з розподілом призових місць:

6-7 класи

8 клас

9 клас

10 клас

11 клас

 

ІІ етап Буковинської олімпіади з математики відбудеться в два тури: 31 січня та 7 лютого (дати можуть зсуватися на пізніші терміні з огляду на поточні карантинні обмеження).

До участі в ІІ етапі запрошуються всі учні, наведені в переліку за посиланням

Читати далі

16/12/2020

Коментарі

Анонім

2-math

1 018

0

Попередні результати

Умови та розв’язки задач

Критерії оцінювання


Інформація щодо апеляції Новорічної олімпіади для 6-7 класів 

Апеляція відбудеться онлайн в середу, 16 грудня, початок о 16:00

Для участі в апеляції необхідно заповнити реєстраційну форму до 12:00 середи 16 грудня

Читати далі

12/12/2020

Коментарі

Анонім

solutions

2 546

0

Попередні результати 

8 клас

9 клас

10 клас

11 клас


Критерії оцінювання – оновлені


Апеляція  

Апеляція відбудеться онлайн в середу, 16 грудня, початок о 16:00

Для участі необхідно заповнити реєстраційну форму до 12:00 середи, 16 грудня


Умови задач та вказівки до розв’язання

8-11 класи

 

Читати далі

12/12/2020

Коментарі

Анонім

putnam-math-competition-test-day-2019

645

0

І Новорічна онлайн-олімпіада з математики для учнів 6-7 класів

відбудеться в суботу, 12 грудня, з 10:00 до 13:30

Правила участі в олімпіаді

  1. Для участі в олімпіаді необхідно зареєструватися за посиланням

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeHpN0zhHh3gzw19vo_9U5z68Obimyrb0KaRwG1bL_3WmYSqw/viewform?usp=sf_link

2) Підключитися 12 грудня о 9:40 за посиланням в ZOOM:  https://us02web.zoom.us/j/84500342223?pwd=TWtWV2x6U25uUGUwcElQbXRidFBTUT09

3) Виконувати завдання з увімкненою камерою, де видно робоче місце учасника.

4) Виділити 3 години 30 хвилин на розв’язання та оформлення завдань.

5) Завдання слід виконувати самостійно. Заборонено користуватися будь-якими засобами додаткової інформації (калькуляторами та іншими електронними приладами тощо)

6) По завершенню виконання завдань потрібно відсканувати або сфотографувати роботу за створити з неї один pdf-файл.

7) Сконвертувати фото в один pdf-файл можна тут: https://www.ilovepdf.com/ru/jpg_to_pdf.

Також роботу можна оформити у Word і сконвертувати тут: https://www.ilovepdf.com/ru/word_to_pdf

8) Заповнити гугл-форму за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfbhRh2dYuoe3HlLobYDULGbMcgZuQOFazrl0tvdC1xoQS75g/viewform?usp=sf_link

та завантажити в неї свою роботу.

Результати олімпіади будуть опубліковані до 20 грудня 2020 року на сайті

https://olimp.free-lib.com/

Читати далі

10/12/2020

Коментарі

Анонім

nils-stahl-neUbjUnjXNk-unsplash

1 303

0

І Буковинська Олімпіада з Математики для учнів 8-11 класів

відбудеться 12 грудня 2020 року

під егідою факультету математики та інформатики Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича  

До реєстрації в олімпіаді запрошуються ВСІ ОХОЧІ учні 8-11 класів навчальних закладів Чернівецької області 

Реєстрація триватиме до 5 грудня включно. Незареєстровані учні не будуть допущені до олімпіади.  

Формат проведення олімпіади ОЧНИЙ  

Учні будуть розподілені по великих аудиторіях університету в кількості не більше 20 учасників на аудиторію із збереженням всіх санітарних норм

Переможці 1-го етапу будуть запрошені до участі в 2-му етапі (аналог обласної олімпіади з математики), а переможці 2-го етапу зможуть взяти участь у Всеукраїнській олімпіаді з математики

Для реєстрації необхідно заповнити форму за посиланням

Відшукати себе серед зареєстрованих учнів можна за посиланням

Читати далі

17/11/2020

Коментарі

Анонім

100 Greatest Mathematicians of the Past

439

0

  • В рамках проведення Року математичної освіти в Україні у 2020/21 навчальному році науково-творче об’єднання «Математична Майстерня» за сприяння факультету математики та інформатики ЧНУ запрошує учнів 10-11 класів Чернівецького ліцею №1 для участі в науково-популярному лекторії “MathCraft”, який складається з десяти лекцій про видатні математичні досягнення минулого та нерозв’язані проблеми сучасної математики.
  • Лекції відбуватимуться щонеділі на факультеті математики та інформатики ЧНУ (час проведення: 11.00 – 12.30).
  • Перша лекція планується на 27 вересня.
  • Для організації більш безпечного проведення цього заходу, бажаючим необхіно зареєструватися за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSevup5YuuEG3_PuFiMzrGr6PH-__fnV48S7rJxnm8tZ046oYw/viewform?usp=sf_link
  • Зареєстровані учні знаходяться тут: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1gtlOjdcbi2R4R1S4MCDlHaPUmz2_1R7d6YeFB7xCksc/edit?usp=sharing
Читати далі

24/09/2020

Коментарі

Анонім

12

355

0

Вітаємо переможців командного турніру “Математичний Занзібар” !!!


Наймолодша ліга (7 клас)

І місце

Команда «Один лишній»

у складі: Олентир Анастасія, Гушила Валерія, Маковій Дар’я, Скутар Ксенія, Гавалешко Володимир

ІІ місце

Команда «Математики»

у складі: Крушельницька Злата, Єршов Михайло, Євдощак Софія, Ілюк Максим, Нікітін Юра

ІІІ місце

Команда «Вареники»

у складі: Беня Любов, Кметь Анастасія, Гуменчук Максим, Баранюк Максим, Саламанович Анна, Васюк Катерина


Молодша ліга (8 клас)

І місце

Команда «NB_Team»

у складі: Мироник Тарас, Засимович Богдан, Савков Олександр, Косило Олексій, Ухач Владислав, Ярославський Олександр

ІІ місце

Команда «ТЗС»

у складі: Іваненко Анастасія, Пшеничка Поліна, Іванова Катерина, Фратавчан Вікторія, Луник Катерина

ІІІ місце

Команда «√9a^2»

у складі: Паушак Андрій, Лещук Андрій, Ільчук Андрій


Середня ліга (9 клас)

І місце

Команда «Ваканда»

у складі: Пістружак Олександр, Стасюк Таїсія, Лукавецький Богдан, Шпорта Ксенія, Вдовиченко Володимир

ІІ місце

Команда «АрамзамЗанзібар»

у складі: Стецко Андрій, Ваврін Нікіта, Дубчак Олександр, Гаценко Діана, Небельський Максим

Команда «Прогресія»

у складі: Булат Ігор, Горин Владислав, Добровольський Владислав, Мунтян Станіслав, Пилипюк Артем


Старша ліга (10-11 класи)

І місце

Команда «*Тіпа назва*»

у складі: Скутар Наталія, Спіжавка Ірина Тарасівна, Товстецький Юрій, Дружиніна Діана, Антонович Дмитро, Петрюк Михайло

ІІ місце

Команда «Avengers: endgame»

у складі: Брозинський Олег, Боклач Ігор, Довганюк Олександр, Макозюк Віктор

 

Читати далі

22/09/2020

Коментарі

Анонім

nils-stahl-neUbjUnjXNk-unsplash

414

0

Набір в гуртки з математики (МініМудрик) та математичної лінгвістики (Lingvo Juniors) для учнів 6-го класу продовжено до 18 вересня включно!

Зареєструватися можна тут, а також перевірити реєстрацію можна тут

 

Читати далі

14/09/2020

Коментарі

Анонім

harshil-gudka-kfxEUCTUeyg-unsplash

870

0

Попередні результати командного турніру “Математичний Занзібар”

загальноукраїнські

доступні тут

серед команд Чернівецької області

Наймолодша ліга (7 клас)

Молодша ліга (8 клас)

Середня ліга (9 клас)

Старша ліга (10-11 клас)

 

 

Читати далі

13/09/2020

Коментарі

Анонім

gayatri-malhotra-4wF66_KWJxA-unsplash

570

0

Розклад роботи гуртків “Гільбертового Простору”

6-8 класи

9:30 Лінгвістика

11:30 Математика

13:30 Програмування (8 клас)

9-10 класи

9:30 Математика

11:30 Лінгвістика

Розподіл учнів по групах

Математика

Пуголовки (6 клас)
1 Бушила Себасиян Боянська ЗОШ
2 Волощук Назар Гімназія 7
3 Воропаєва Катерина Гімназія 7
4 Думітрюк Уляна ЗОШ№ 24
5 Мунтян Ксенія Гімназія 5
6 Петрушевська Єлизавета ЗОШ 24
7 Сачко Петро Гімназія #4
8 Сідлецький Михайло ліцей №2
9 Сіманюк Олександра СЗОШ №22
10 Тодеріко Максим Чернівецька СШ ОРТ N 41
11 Унгурян Катерина Школа #1
Метелики (7 клас, 1 група)
1 Бойко Софія Гімназія 4
2 Букурос Софія Гімназія 5
3 Воропаєв Костянтин Ліцей 1
4 Гавалешко Володимир Чернівецький ліцей №1
5 Гуменчук Максим Гімназія №5
6 Гушевата Поліна Чернівецький ліцей 1
7 Гушила Валерія Ліцей  1
8 Євдощак Софія Ліцей 1
9 Єршов Михайло Чернівецький ліцей №1
10 Житарашу Артур Ліцей1
11 Іліка Валерія Чернівецький ліцей 2
12 Ілюк Максим ліцей 1
13 Камянченко  Андрій Ліцей 1
14 Карнаух Олександр Ліцей 2
15 Крушельницька Злата Ліцей #1
16 Лазар Ірина Ліцей N 2
Метелики (7 клас, 2 група)
1 Лойк Ксенiя Острицька ЗОШ
2 Маланчук Кирило Чернівецький ліцей 1
3 Марараш Єлизавета Чернівецький ліцей #3
4 Маховіков Тимур Гімназія 7
5 Нiка Микола Острицька ЗОШ l-lll ст.
6 Нікітін Юрій Гімназія номер4
7 Олентир Анастасія Чернівецький ліцей 1
8 Походжай Сабіна Чернівецький ліцей #3
9 Руснак Андрій СШ ОРТ 41
10 Скутар Ксенія Гімназія 7
11 Сметанюк Юлія Чернівецький ліцей №1
12 Требко Юрій Чернівецький ліцей №1
13 Фочук Богдан Чернівецький ліцей №1
14 Шумиляк Павло Чернівецький ліцей №1
15 Яценко Вiкторiя ЗОШ#1
16 Ящук Станіслав Чернівецький ліцей №1
Ящірки (8 клас, 1 група)
1 Іваненко Анастасія Ліцей 1
2 Арюк Роман Багатопрофільний ліцей д
3 Блинду Вадим Чернівецький ліцей №1
4 Варвус Софія Андріівна 1 ліцей
5 Вишковецький Кирил Ліцей 1
6 Гнідан Тетяна Багатопрофільний ліцей
7 Голецек Олександр Чернівецька СШ ОРТ # 41
8 Гольдіна Олександра Чернівецька СШ ОРТ # 41
9 Джаман Богдан Багатопрофільний ліцей
10 Засимович Богдан Ліцей № 4
11 Іванійчук Максим ліцей №1
12 Іванова Катерина 1 ліцей
13 Ільчук Андрій Ліцей #1
14 Ковбасюк Євгеній Чернівецька гімназія № 4
15 Козьма Роман ліцей №1
16 Косило Олексій Ліцей 1
Ящірки (8 клас, 2 група)
1 Крот Данило Чернівецька гімназія N4
2 Мироник Тарас Чернівецький ліцей #1
3 Мишковська Єлизавета Багатопрофільний ліцей
4 Мунтян Олег Ліцей 1
5 Онищенко Адріана ЗОШ 33
6 Паушак Андрій Чернівецький ліцей №1
7 Поштаренко Артем Чернівецька сш ОРТ №41
8 Савков Олександр Гімназія №2
9 Сідлецький Олександр ліцей №2
10 Труфен Аліна Чернівецька гімназія 2
11 Ухач Владислав ЗОШ 24
12 Федорюк Микола Рідківська ЗОШ
13 Фратавчан Вікторія Ліцей # 1
14 Хондожко Юрій Ліцей 1
15 Шеремета Степан Чернівецький міський ліцей №2
16 Шишкін Олександр Чернівецький  ліцей # 4
17 Яківчук Віталій Владиславович 1 ліцей
18 Ярославський Олександр Чернівецький ліцей №1
Кенгурята (9 клас)
1 Аксаній Костянтин Острицька ЗОШ
2 Вдовиченко Володимир Чернівецький ліцей 1
3 Волков Віталій ліцей 1
4 Гаіна Микола Острицька ЗОШ
5 Гаценко Діана 1 ліцей
6 Горин Владислав Глибоцький ліцей
7 Дарадуда Юлія Рідківська ЗОШ
8 Діліон Владислав Чернівецька гімназія 2
9 Добровольський Владислав Чернівецький ліцей 1
10 Дубчак Олександр Чернівецький ліцей №1
11 Катаранчук Марія Острицька ЗОШ
12 Лягу Аліна-Сабіна Острицька ЗОШ
13 Пістружак Олександр Ліцей 1
14 Ротар Аліса Чернівецький ліцей 1
15 Саiнчук Марина Острицька ЗОШ
16 Стецко Андрій Чернівецький ліцей №1
17 Тодераш Іустина Острицька ЗОШ
18 Шпорта Ксенія Ліцей №1
Ведмедики (10 клас)
1 Антонович Дмитро Чернівецька гімназія 5
2 Басняк Олег Ліцей 1
4 Буджак Тетяна Чернівецька гімназія №1
8 Дружко Егор ЗоСШ 25
10 Єрьомін Данило Ліцей #1
11 Кобрак Діана Острицька ЗОШ
12 Ковдриш Петро Чернівецький ліцей 1
13 Козменюк Максим Ліцей 1
15 Петрюк Михайло Ліцей N1
16 Савіна Дарія Гімназія 7
17 Скутар Наталія Ліцей 1
18 Спіжавка Ірина Тарасівна Чернівецький ліцей №1
19 Товстецький Юрій Ліцей #1

Лінгвістика

Група Lingvo Juniors 1 (6-8 класи)
1 Блинду Вадим Чернівецький ліцей №1
2 Варвус Софія Чернівецький ліцей №1
3 Вишковецький Кирил Чернівецький ліцей №1
4 Волощук Назар Гімназія № 7
5 Ганзюк Софія СШ № 5
6 Голецек Олександр СШ ОРТ # 41
7 Гольдіна Олександра СШ ОРТ # 41
8 Гушила Валерія Чернівецький ліцей №1
9 Данилюк Анна ЗОШ №28
10 Думітрюк Уляна ЗОШ №24
11 Євдощак Софія Чернівецький ліцей №1
12 Житарашу Артур Чернівецький ліцей №1
13 Жумига Анна Элизабет Боянська ЗОШ
14 Іваненко Анастасія Чернівецький ліцей №1
15 Іванійчук Максим Чернівецький ліцей №1
16 Іванова Катерина Чернівецький ліцей №1

 

Група Lingvo Juniors 2  (6-8 класи)
1 Іліка Валерія Чернівецький ліцей 2
2 Ільчук Андрій Чернівецький ліцей №1
3 Ілюк Максим Чернівецький ліцей №1
4 Карнаух Олександр Чернівецькій ліцей 2
5 Ковбасюк Євгеній Чернівецька гімназія № 4
6 Козьма Роман Чернівецький ліцей №1
7 Костіна Катерина Ліцей для обдарованих дітей
8 Крушельницька Злата Чернівецький ліцей №1
9 Лазар Ірина Чернівецький ліцей 2
10 Марараш Єлизавета Медичний ліцей #3
11 Мунтян Ксенія Гімназія 5
12 Мунтян Олег Чернівецький ліцей №1
13 Остафі Владіслав Гімназія №2
14 Паушак Андрій Чернівецький ліцей №1
15 Петрушевська Єлизавета ЗОШ 24
16 Репка Юліанна Сторожинецький ліцей

 

Група Lingvo Juniors 3 (6-8 класи)
1 Руснак Андрій СШ ОРТ 41
2 Савков Олександр Гімназія №2
3 Сачко Петро Гімназія #4
4 Севергіна Соломія Чернівецький ліцей №1
5 Сідлецький Олександр ліцей №2
6 Сіманюк Олександра СЗОШ №22
7 Скутар Ксенія Гімназія 7
8 Сметанюк Юлія Чернівецький ліцей №1
9 Тодеріко Максим Чернівецька СШ ОРТ N 41
10 Требко Юрій Чернівецький ліцей №1
11 Труфен Аліна Чернівецька гімназія 2
12 Федорюк Микола Рідківська ЗОШ
13 Яківчук Віталій Чернівецький ліцей №1
14 Ярославський Олександр Чернівецький ліцей №1
15 Яценко Вiкторiя ЗОШ#1
16 Ящук Станіслав Чернівецький ліцей №1

 

Група Lingvo Seniors (9-11 класи)
1 Аксаній Костянтин Острицька ЗОШ
2 Боклач Ігор Чернівецький ліцей №1
3 Буджак Тетяна Чернівецька гімназія №1
4 Виклюк Аліна Філософсько-правовий ліцей #2
5 Гаіна Микола Острицька ЗОШ
6 Гаценко Діана Чернівецький ліцей №1
7 Горин Владислав Глибоцький ліцей
8 Добровольський Владислав Чернівецький ліцей №1
9 Дружиніна Діана Чернівецький ліцей №1
10 Дружко Егор ЗоСШ 25
11 Дубець Габрієла Острицька ЗОШ
12 Єрьомін Данило Чернівецький ліцей №1
13 Катаранчук Марія Острицька ЗОШ
14 Ковдриш Петро Чернівецький ліцей 1
15 Козменюк Максим Чернівецький ліцей №1
16 Кучера Юлія Чернівецький ліцей №1
17 Лягу Аліна-Сабіна Острицька ЗОШ
18 Петрюк Михайло Ліцей N1
19 Ротар Аліса Чернівецький ліцей 1
20 Савіна Дарія Гімназія 7
21 Скутар Наталія Ліцей 1
22 Спіжавка Ірина Чернівецький ліцей №1
23 Товстецький Юрій Ліцей #1
24 Тодераш Іустина Острицька ЗОШ
25 Фартушинський Богдан Чернівецький ліцей №1
26 Чебан Ілля Чернівецький ліцей №1

Програмування

8 клас, група 1
1 Іваненко Анастасія Ліцей 1
2 Блинду Вадим Чернівецький ліцей №1
4 Варвус Софія 1 ліцей
6 Ватрич Павло Чернівецька гімназія 2
7 Вишковецький Кирил Ліцей 1
8 Гнідан Тетяна Багатопрофільний ліцей
9 Голецек Олександр Чернівецька СШ ОРТ # 41
10 Гольдіна Олександра Чернівецька СШ ОРТ # 41
11 Дворнічен Денис Ліцей номер2
12 Джаман Богдан Багатопрофільний ліцей
13 Засимович Богдан Ліцей № 4
14 Зеленько Олександр Ліцей №1
15 Іванійчук Максим ліцей №1
16 Ільчук Андрій Ліцей #1
17 Кацуба Іван Ліцей №1
18 Ковбасюк Євгеній Чернівецька гімназія № 4
19 Козак Ярослав Багатопрофільний ліцей
20 Козьма Роман ліцей №1
21 Косило Олексій Ліцей 1
22 Костіна Катерина Ліцей для обдарованих дітей
23 Крот Данило Чернівецька гімназія N4
24 Мироник Тарас Чернівецький ліцей #1
8 клас, група 2
1 Мишковська Єлизавета Багатопрофільний ліцей
2 Мунтян Олег Ліцей 1
3 Олійник Максим Ліцей 1
4 Онищенко Адріана ЗОШ 33
5 Остафі Владіслав Гімназія №2
6 Пасер Максим Ліцей 1
7 Паушак Андрій Чернівецький ліцей №1
8 Пітікар Олександр Гімназія Соломон
9 Поштаренко Артем Чернівецька СШ ОРТ №41
10 Пшеничка Поліна Ліцей №1
11 Романюк Андрій ЗОШ №2
12 Савков Олександр Гімназія №2
13 Сема Ірина Ліцей 1
14 Сідлецький Олександр ліцей №2
15 Труфен Аліна Чернівецька гімназія 2
16 Ухач Владислав ЗОШ 24
17 Федорюк Микола Рідківська ЗОШ
18 Фратавчан Вікторія Ліцей # 1
19 Хондожко Юрій Ліцей 1
20 Шишкін Олександр Багатопрофільний ліцей # 4
21 Шумейко Тетяна Ліцей #1
22 Яківчук Віталій 1 ліцей
23 Ярославський Олександр Чернівецький ліцей №1
Читати далі

11/09/2020

Коментарі

Анонім

hans-jurgen-mager-isUsA_-HGOc-unsplash

1 142

0

Командний турнір Математичний Занзібар – перше змагання нового математичного навчального року – відбудеться  в неділю, 13 вересня!

В турнірі можуть взяти участь команди, що складаються з 3-6 учнів. Змагання проводиться в чотирьох лігах:

Наймолодша – 7 клас

Молодша – 8 клас

Середня – 9 клас

Старша – 10-11 класи

Змагання проводиться  одночасно по всій Україні.

Середня і старша ліги змагаються з 9:00 до 11:00.

Наймолодша і молодша ліги змагаються з 12:00 до 14:00.

Одна команда може складатися з учнів різних навчальних закладів Чернівецької області.

Для збереження епідеміологічної безпеки, кожна зареєстрована команда повинна забезпечити собі місце проведення змагання та можливість перебування незалежного спостерігача, який надається кожній команді безкоштовно від факультету математики та інформатики ЧНУ.

Для участі в турнірі необхідно зареєструвати команду до 11 вересня включно за посиланням

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfaz_XAe06Ebmf_wyGHYPhj18QQxJ8SlisXIdMPdve04UpZ-Q/viewform?usp=sf_link

Якщо учень хоче брати участь в змаганні, але не має можливості долучитися до певної команди, при реєстрації обирає опцію «без команди». Перед змаганням такі учні будуть розподілені по неповних командах, або з них буде створено збірну.

Переглянути зареєстровані команди можна за посиланням

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1cQe9m7-TksQAc3dKs1dfNbSLdIVvubIyrZkxA7nOQyk/edit?usp=sharing

Правила змагання

Перед початком  командам видаються одразу усі задачі (від 10 до 30), які вони розв’язують протягом 2 годин.

Журі перевіряє лише відповідь. Якщо вона вірна, то вважається, що команда цю задачу розв’язала вірно, якщо відповідь не вірна або не повна, то задача команді зараховується як не розв’язана.

На початку Занзібару кожна задача оцінюється в 20 (30) балів.

Подальше нарахування балів за задачі та вартість задачі оцінюються таким чином. Якщо команда першою розв’язала, наприклад, задачу № 5, то вона отримує за неї 20 балів і вартість задачі стає 19. Якщо ще одна команда її розв’язала вірно, то за неї 19 балів отримує не лише вона, а ще й замість 20, виставляється 19 балів команді, що її розв’язала раніше. Якщо ще одна команда її розв’язала вірно, то усі три команди отримають за задачу по 17 балів. Якщо деяка команда невірно розв’язала цю задачу, то вона за неї отримує 0 балів, а усі команди, що її розв’язали, на 1 бал більше.

Якщо якусь задача правильно розв’язала лише 1 команда, то вартість цієї задачі по завершенню Занзібару для неї подвоюється.

Читати далі

07/09/2020

Коментарі

Анонім

annie-spratt-JexAuNCfefs-unsplash (1)

1 560

0

Науково-творче об’єднання «Математична Майстерня» у співпраці з факультетом математики та інформатики Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича в 2020-2021 навчальному році презентує  проект

ГІЛЬБЕРТОВИЙ ПРОСТІР

та в рамках цього проекту запрошує на навчання учнів 6-10 класів Чернівецької області в гуртках

  • МініМудрик 2.71 (математика)
  • Lingvo 2.0 (математична лінгвістика)
  • ASM 2.0 (основи алгоритмізації і програмування, тільки 8 клас)

Заняття з математики відбуваються згідно вікових груп:

Пуголовки (6 клас, дві групи)

Метелики (7 клас, дві групи)

Ящірки (8 клас, дві групи)

Кенгурята (9 клас, одна група)

Ведмедики (10 клас, одна група)

Заняття з лінгвістики відбуваються згідно вікових груп:

Lingvo-Juniors (6-8 класи, дві групи)

Lingvo-Seniors (9-10 класи, дві групи)

Чого ми не робимо:

  • не вчимо шкільну програму
  • не готуємо дітей до олімпіад
  • не допомагаємо в дистанційному навчанні

Що ми робимо:

  • вчимо спостерігати, помічати закономірності та радіти їх втіленню в життя
  • розвиваємо логічне мислення
  • привчаємо до командної співпраці
  • пропагуємо та відстоюємо ідею чесних змагань в будь-яких шкільних дисциплінах

Розклад занять:

6-8 класи

9:30 Лінгвістика

11:30 Математика

13:30 Програмування (тільки 8 клас)

9-10 класи

9:30 Математика

11:30 Лінгвістика

Заняття відбуваються КОЖНОЇ СУБОТИ

Хто проводитиме заняття:

  • найкращі студенти факультету математики та інформатики ЧНУ
  • найкращі магістри факультету математики та інформатики ЧНУ
  • аспіранти факультету математики та інформатики ЧНУ (за означенням найкращі)
  • провідні вчителі ліцеїв міста Чернівці
  • доценти та професори факультету математики та інформатики ЧНУ
  • досвідчені переможці олімпіад з математики та лінгвістики різного рівня
  • магістри філології університетів Європи
  • запрошені лектори з інших міст

Форма проведення занять:

  • онлайн на платформах Zoom, Google meet, Skype (за вибором викладача) в разі належності Чернівців до червоної зони,
  • офлайн на факультеті математики та інформатики ЧНУ в разі належності Чернівців до зони іншого кольору

Завдяки чудовим людям, які відгукнулися на прохання фінансової допомоги гуртку,  всі гуртки для школярів БЕЗКОШТОВНІ 

Кожний школяр може обрати будь-яку кількість гуртків

Початок роботи Гільбертового Простору: 12 вересня

Для участі в гуртках необхідно було зареєструватися до 10 вересня.

Переглянути зареєстрованих учасників можна за посиланням

https://docs.google.com/spreadsheets/d/10Sc_6PJUmrHSMAL33aPinJJntJd6yuVQgmqcbY9jCWI/edit?usp=sharing

В разі виникнення питань звертайтеся за телефоном +380509860336 

 

Читати далі

31/08/2020

Коментарі

Анонім

59affabe0ad7315e576b765c

577

0

Остаточні результати

Олімпіади Однієї Задачі

Нагородження призерів відбудеться о 13:00 в ауд. 39 на факультеті математики та інформатики ЧНУ

Читати далі

05/03/2020

Коментарі

Анонім

results

1 199

0

Результати апеляції 

Паушак Андрій (7 клас, ліцей №1)  без змін

Голецек Олександр (7 клас, СШ ОРТ №41)  +1 бал

Гавалешко Володимир (6 клас, гімназія №2)  без змін

Ільчук Андрій (7 клас, ЗОШ №1)  без змін

Судук Андрій (7 клас, ліцей №4) +1 бал

Лещук Андрій (7 клас, ліцей №1)  без змін

Іваненко Настя (7 клас, ліцей №1) +1 бал

Гольдіна Саша (7 клас, СШ ОРТ №41) +1 бал

Попередні результати

9-10 класи

6-8 класи

Критерії оцінювання

6 клас

7 клас

8 клас

9-10 класи

Апеляція відбуватиметься до 5 березня включно по заявках, надісланих на пошту math.olimp.chernivtsi@gmail.com у форматі: ПІБ, клас, номер задачі

 

Читати далі

02/03/2020

Коментарі

Анонім

solutions

604

0

29/02/2020

Коментарі

Анонім

101

1 340

0

Дата і час проведення олімпіади:

субота, 29 лютого, 11:00 – 13:00

  1. Олімпіада проводиться для учнів 6-10 класів.
  2. Учаснику буде запропоновано розв’язати одну задачу протягом двох годин.
  3. В олімпіаді можуть взяти участь всі бажаючі учні гуртка «МініМудрик», а також по одному учневі з паралелі 6-10 класів навчальних закладів м. Чернівці, які не відвідують гурток.
  4. Всім учасникам олімпіади необхідно зареєструватися на сайті olimp.free-lib.com. Реєстрація триватиме з 25.02.2020 до 28.02.2020 (до 12:00). Незареєстровані учасники не будуть допущені до участі в олімпіаді.
  5. Місце проведення: факультет математики та інформатики ЧНУ, вул. Університетська, 28
  6. Попередні результати олімпіади будуть не пізніше середи, 4 березня, на сайті olimp.free-lib.com.
  7. Апеляція триватиме 5 і 6 березня в он-лайн режимі по заявкам, надісланим на пошту math.olimp.chernivtsi@gmail.com
  8. Результати олімпіади і нагородження переможців відбудеться в суботу, 7 березня, о 12:00 на факультеті математики та інформатики ЧНУ.
  9. Організаційний внесок – 50 грн. з учасника.

Реєстраційна форма

Зареєстровані учасники 

Читати далі

25/02/2020

Коментарі

Анонім

12

610

0

Остаточні результати відбору на IV етап Всеукраїнської олімпіади з математики

Команда учасників IV етапу Всеукраїнської олімпіади з математики:

  1. Козачок Олександр, 8 клас, Чернівецький ліцей №1, м. Чернівці
  2. Антонович Дмитро, 9 клас, Чернівецька гімназія №5, м. Чернівці
  3. Макозюк Віктор, 9 клас, Сторожинецький ліцей, м. Сторожинець
  4. Брозинський Олег, 10 клас, Чернівецький ліцей №1, м. Чернівці
  5. Цепілова Олександра, 11 клас, Чернівецький ліцей №1, м. Чернівці
  6. Юрійчук Ярослав, 11 клас, Чернівецький ліцей №1, м. Чернівці

Резерв:

  1. Скутар Наталія, 9 клас, Чернівецький ліцей №1, м. Чернівці
  2. Боклач Ігор, 10 клас, Чернівецький ліцей №1, м. Чернівці
  3. Постернак Таїсія, 10 клас, Чернівецький ліцей №1, м. Чернівці
  4. Проценко Владислав, 11 клас, Чернівецький ліцей №1, м. Чернівці

Учасник Всеукраїнської олімпіади для 5-7 класів:

Мироник Тарас, 7 клас, Чернівецький ліцей №1, м. Чернівці

Учасники з 5 та 6 класів визначаться в квітні за результатами олімпіади “МініМудрик”

Читати далі

27/01/2020

Коментарі

Анонім

results

725

0

Критерії оцінювання

Попередні результати

Розв’язки

Апеляція відбудеться в понеділок, 27 січня 2020 року, за адресою: вул. Університетська, 28, ауд. 34 (ІІІ поверх). Початок: 14:00

 

Читати далі

26/01/2020

Коментарі

Анонім

MM-BG

461

0

Заняття буде для всіх учнів 6-10 класів у вигляді Математичної Майстерні!

УВАГА!!! Початок – 12:00

Запрошуємо всіх охочих!!!

Читати далі

27/12/2019

Коментарі

Анонім

MM-BG

1 209

0

Математичне свято напередодні Нового Року ⭐️

👉 Факультет математики та інформатики Чернівецького національного університету в обличчі команди справжніх цінителів драйву математики щиро та наполегливо запрошують всіх, хто цікавиться математикою у різноманітних її проявах
28 грудня 2019 року
відвідати науково-популярний захід
⭐️ МАТЕМАТИЧНА МАЙСТЕРНЯ – 2019 ⭐️
який відбудеться за адресою: вул. Університетська, 28 (І корпус ЧНУ)

В програмі:
👉 захоплюючі розповіді про математику та її користь в IT-сфері
👉 майстерні на будь-який смак, які розкриють твої математичні здібності, навіть, якщо ти вважаєш, що в тебе їх немає 

Захід розрахований на людей віком від 10 до 100 років


Детальна програма лекцій:

12:00 “Золотий переріз”  (для учнів 6-8 класів)

Лектор: Владислав Проценко, учень 11 класу Чернівецького ліцею №1


12:40 “Піфагор і таємна кімната” (для учнів 6-8 класів)

Лектор: Денис Онипа, кандидат фізико-математичних наук


13:10 “Конічні перерізи і теорема Паскаля”  (для учнів 9-11 класів)

Лектор: Сергій Горошкевич, студент Київського національного університету імені Тараса Шевченка


13:35 “Як правильно розрізати пиріг? Секрети відсотків” (для учнів 9-11 класів)

Лектор: Олесь Голембовський, студент Київського національного університету імені Тараса Шевченка


14:10  “Про IT і математику: ілюзії та реальність” (для всіх охочих)

Лектор: Галина Баланюк, Project Manager в SharpMinds B.V.


14:35 “І кому потрібна тепер та математика?” (для всіх охочих)

Лектор: Ростислав Гринів, професор Українського католицького університету

 

Читати далі

23/12/2019

Коментарі

Анонім

solutions

1 809

0

Розв’язки завдань 2 етапу олімпіади з математики

6-7 класи

8-11 класи

Читати далі

24/11/2019

Коментарі

Анонім

70874-couple-victory-sunrise-gettyimages-dirima.1200w.tn

16 638

0

Остаточні результати

Читати далі

16/11/2019

Коментарі

Анонім

jiznenno

688

0

Поточний стан апеляції (15 листопада, 13:30)

Мар’янчук Олександр (коледж ЧНУ, старша ліга):

  • задача №1 (повторна апеляція): +1 бал
  • задача №2: без змін
  • задача №3: +2 бали

Товстецький Юрій (ліцей №1, старша ліга):  задача №1:  без змін

Яківчук Віталій (ліцей №1, молодша ліга):  задача №4: +3 бали

Медвідь Андрій (ЗОШ №3, старша ліга): задача №1: без змін

Дружиніна Діана (ліцей №1, старша ліга): задача №3: +14 балів

Цепілова Олександра (ліцей №1, старша ліга): задача №3: +3 бали

 

Читати далі

15/11/2019

Коментарі

Анонім

results

762

0

Попередні результати

  • молодша ліга – тисни ТУТ
  • старша ліга – тисни СЮДИ

КРИТЕРІЇ ОЦІНЮВАННЯ 

Апеляція триватиме до 15.11 включно.

Якщо учасник олімпіади хоче подати на апеляцію – необхідно надіслати листа на адресу math.olimp.chernivtsi@gmail.com і вказати прізвище, клас та номер задачі (задач), які на думку учасника оцінено не у відповідності до критеріїв оцінювання.

Читати далі

13/11/2019

Коментарі

Анонім

12

704

0

Олімпіада з лінгвістики

Попередні результати – молодша ліга – Тисни ТУТ

КРИТЕРІЇ ОЦІНЮВАННЯ 

Апеляція триватиме до 14.11 включно.

Якщо учасник олімпіади хоче подати на апеляцію – необхідно надіслати листа на адресу math.olimp.chernivtsi@gmail.com і вказати прізвище, клас та номер задачі (задач), які на думку учасника оцінено не у відповідності до критеріїв оцінювання.

Читати далі

12/11/2019

Коментарі

Анонім

waiting

617

0

Стан перевірки задач олімпіади з лінгвістики

11 листопада

Молодша ліга – перевірено задачу №2

Старша ліга – перевірено задачу №1

Перевірка триває…..

Читати далі

11/11/2019

Коментарі

Анонім

solutions

798

0

10/11/2019

Коментарі

Анонім

attention-clipart-black-and-white-3

842

0

УВАГА! Олімпіада з лінгвістики відбудеться в неділю, 10 листопада, за адресою: вул. Університетська, 28, І корпус університету (факультет математики та інформатики)

Тривалість олімпіади: 10.00 – 14.00

З собою потрібно мати: зошит в клітинку на 12 аркушів, ручку, олівці (за потребою)

Розподіл учасників по аудиторіях з’явиться в суботу на цьому сайті. Результати олімпіади будуть до 18 листопада.

В обох лігах текст олімпіади складається з чотирьох задач.

Максимальний результат по кожній із задач складає 20 балів. Результат виступу учасника – це сума балів за всі задачі (максимум – 80 балів).

Підсумки підводять не по класах, а по двох заліках: розподіл місць загальний для 6-8-х класів та загальний для 9-11-х класів.

Перед змаганням просимо учасників ознайомитися з важливою інформацією, як потрібно оформлювати розв’язки задач:

стисла інструкціярозлоге пояснення

Ідеальний розв’язок задачі має містити (не обов’язково в такому порядку):

Відповіді до завдань. Зазвичай сумарний бал за всі відповіді складає близько половини від максимальної кількості балів за задачу (тобто дорівнює приблизно 10 балам із 20).

Усі знайдені закономірності: наприклад, яким частинам слова відповідають які граматичні явища або в якому порядку йдуть слова у реченні.

Відповідності словникового типу: переклади слів або, наприклад, значення окремих символів, коли це має сенс.

 

Читати далі

06/11/2019

Коментарі

Анонім

123

834

0

В результаті перегляду файлу з розв’язками задач турніру, членами журі було виявлено помилку в розв’язку та відповіді до задачі №4 наймолодшої ліги (така ж сама задача є і в молодшій лізі). Журі переглянуло всі відповіді, надані командами наймолодшої та молодшої ліг на задачу 7.4 та 8.4, відповідно. В результаті по 30 балів отримали команди наймолодшої ліги “Піфагорчики” (капітан Гольдіна О.), “Рандомне число” (капітан Косило О.) і “Люди Х” (капітан Ухач В.), і завдяки цьому команди “Рандомне число” та “Люди Х” посіли ІІ місця. По 25 балів отримали команди молодшої ліги “МатФлекссс” (капітан Пістружак О.) і “мк ХлібСіль” (капітан Стецко А.), але на розподіл місць це не вплинуло. Журі просить вибачення у команд за незручності. Нижче наведено оновлені файли з результатами.

Оновлені результати – наймолодша ліга

Оновлені результати – молодша ліга

Читати далі

20/09/2019

Коментарі

Анонім

P1090432

592

0

19/09/2019

Коментарі

Анонім

5

882

0

  • Місце проведення турніру: вул. Університетська, 28 (факультет математики та інформатики ЧНУ)
  • Початок реєстрації команд: 10:30
  • Початок турніру: 11:00
  • Закінчення турніру: 13:00
  • Оголошення результатів і нагородження: 14:30
  • Організаційний внесок: 100 гривень з команди
  • Розподіл по аудиторіях: 

наймолодша ліга – ауд. 39

молодша ліга – ауд. 33

середня ліга – ауд. 40

старша ліга – ауд. 8

Списки команд по лігах: наймолодша, молодша, середня, старша

 

Читати далі

14/09/2019

Коментарі

Анонім

3

1 637

0

У неділю, 15 вересня 2019 року, на базі факультету математики та інформатики Чернівецького національного університету проходитиме Всеукраїнський командний турнір з математики  «Математичний Занзібар»

Турнір проходитиме у чотирьох лігах:

  • наймолодшій (не старше 7 класу),
  • молодшій (8 класи),
  • середній (9 класи),
  • старшій (10 – 11 класи).

Кожна команда повинна мати в своєму складі від 3-х до 6-ти учнів.

Для участі в турнірі необхідно зареєструватися за посиланням

Список зареєстрованих команд можна подивится тут

Якщо окремі учасники мають бажання взяти участь в турнірі, але не мають команди, вони повинні об’єднатися в команди перед початком турніру.

Організаційний внесок для участі в турнірі складає 100 гривень з команди

Реєстрація команд починається в 10.30

Початок турніру об 11.00

Правила турніру:

  • Перед початком Занзібару командам видаються одразу 20 задач, які вони розв’язують протягом 2 годин.
  • Журі перевіряє лише відповідь. Якщо вона вірна, то вважається, що команда цю задачу розв’язала вірно, якщо відповідь не вірна або не повна, то задача команді зараховується як не розв’язана.
  • На початку Занзібару кожна задача оцінюється в 20 балів.
  • Подальше нарахування балів за задачі та вартість задачі оцінюються таким чином. Якщо команда першою розв’язала, наприклад, задачу №5, то вона отримує за неї 20 балів і вартість задачі стає 19. Якщо ще одна команда її розв’язала вірно, то за неї 19 балів отримує не лише вона, а ще й замість 20, виставляється 19 балів команді, що її розв’язала раніше. Якщо ще одна команда її розв’язала вірно, то усі три команди отримають за задачу по 18 балів. Якщо деяка команда невірно розв’язала цю задачу, то вона за неї отримує 0 балів, а усі команди, що її розв’язали, – на 1 бал більше.
  • Якщо якусь задачу правильно розв’язала лише 1 команда, то вартість цієї задачі по завершенню Занзібару для неї подвоюється.
Читати далі

07/09/2019

Коментарі

Анонім

gayatri-malhotra-4wF66_KWJxA-unsplash

942

0

Перше заняття гуртка з математики “МініМудрик” відбудеться 7 вересня (субота). Початок занять у всіх групах об 11:00. Заняття триває в середньому 2 години.

З собою потрібно мати зошит в клітинку, ручку, олівець та бажання займатися цікавою математикою!

Де: факультет математики та інформатики ЧНУ, вул. Університетська, 28

Внизу при вході будуть списки дітей та розподіл по групах і аудиторіях. Якщо ви не знайдете себе в списку, то передивіться ще раз, а вже потім йдіть в ту аудиторію, де займатимуться діти з вашої паралелі.

Список зареєстрованих дітей за посиланням

Читати далі

06/09/2019

Коментарі

Анонім

people-316506_1280

1 860

0

Запрошуємо всіх бажаючих учнів міста та області взяти участь в захоплюючому гуртку з математики “МініМудрик”!
Набір в гурток проводиться за рівнями:
“Пуголовки” 6 клас
“Метелики” 7 клас
“Ящірки” 8 клас
“Утконоси” 9 клас
“Динозаври” 10 клас

Ми не вчимо шкільну програму, а відкриваємо дітям світ цікавої та корисної математики 
Проводять заняття провідні викладачі університету, запрошені лектори з інших міст, кращі аспіранти та студенти факультету математики та інформатики Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Де: факультет математики та інформатики ЧНУ, вул. Університетська, 28

Коли: кожної суботи з 11:00 до 13:00

Скільки коштує: гурток безкоштовний

Хто може прийти: будь-яка зацікавлена дитина 

Для створення більш комфортних умов проведення гуртка НЕОБХІДНО зареєструватися за посиланням

https://docs.google.com/…/1KgOe87NtkqzFOqcLLffJKZDaH9U…/edit

Реєстрація триває до 6 вересня включно.

Перше заняття гуртка 7 вересня

Список зареєстрованих дітей знаходиться за посиланням https://docs.google.com/spreadsheets/d/1gU5wOx-0N_rTA9GLWJ2RxEycIGHaYm8PVckMjmXTjmI/edit?usp=sharing

 

Читати далі

29/08/2019

Коментарі

Анонім

piramidka

721

0

Зарошуємо призерів олімпіад з математики та лінгвістики, а також всіх учнів гуртка “МініМудрик” на церемонію нагородження
“Математичний Тріумф”
яка відбудеться 1 червня в Мармуровій залі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича!

Початок: 14:00

 

 

Читати далі

27/05/2019

Коментарі

Анонім

Logo2

855

0

Остаточно було відібрано 30 учасників: 12 дітей (6+6) з майбутніх 7 і 8 класів, 10 дітей з 9 і 8 дітей з 10-11 класів. Нижче наводимо список учасників табору:

Молодша група (7-8)
1 Вдовиченко Володимир 8 Ліцей №1
2 Волков Віталій 8 Ліцей №1
3 Добровольський Владислав 8 ЗОШ №2
4 Засимович Богдан 7 Ліцей № 4
5 Косило Олексій 7 СЗОШ №22
6 Лукавецький Богдан 8 ЗОШ №2
7 Мироник Тарас 7 ЗОШ №24
8 Мунтян Олег 7 Гімназія №5
9 Ротар Аліса 8 ЗОШ №11
10 Савков Олександр 7 ЗОШ №5
11 Стецко Андрій 8 Ліцей №1
12 Хондожко Юрій 7 Гімназія №4
Середня група (9)
1 Антонович Дмитро 9 Гімназія №5
2 Єрьомін Данило 9 Гімназія №4
3 Ковдриш Петро 9 Ліцей №1
4 Кучера Юлія 9 Ліцей №1
5 Магда Катерина 9 Ліцей №1
6 Немилостива Поліна 9 Гімназія 5
7 Петрюк Михайло 9 Ліцей №1
8 Скутар Наталя 9 Ліцей №1
9 Спіжавка Ірина 9 Ліцей №1
10 Товстецький Юрій 9 Ліцей №1
Старша група (10-11)
1 Боклач Ігор 10 Ліцей №1
2 Брозинський Олег 10 Ліцей №1
3 Виклюк Аліна 10 Ліцей №2
4 Влайко Антон 10 Ліцей №1
5 Гашпан Едгар 10 Чудейський НВК
6 Проценко Владислав 11 Ліцей №1
7 Топала Тимур 10 Ліцей №1
8 Юрійчук Олександр 10 Ліцей №1

База табору знаходитиметься на базі відпочинку “У Сокола” (с. Виженка, Вижницький район).  Вартість перебування в таборі з 20 по 30 червня – 2000 грн. (триразове харчування включено).

Після 1 червня буде створена група в Вайбер і/або Телеграм для батьків та дітей і невдовзі ми проведемо батьківські збори, де узгодимо всі питання.

Читати далі

23/05/2019

Коментарі

Анонім

Logo1

995

0

Наведемо спочатку кількість балів, які нараховувалися учням за відповідні перемоги в олімпіадах:

І місце ІІ місце ІІІ місце
1 IV етап Всеукраїнської олімпіади  з математики 20 15 10
2 ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади  з математики 10 8 6
3 ІІ етап Всеукраїнської олімпіади  з математики 8 6 4
4 Київська олімпіада з лінгвістики 15 12 10
5 Обласна олімпіада з лінгвістики 10 8 6
6 Інтернет-олімпіада з лінгвістики 8 6 4
7 Олімпіада “МініМудрик” для 5-7 класів 8 6 4
8 Математичні бої (Всеукраїнський етап) 10 8 6
9 Математичний Занзібар (командний турнір) 5 4 3
10 Обласний етап МАН (математика) 10 8 6

Тепер наведемо кількість балів, яку набрала кожна зареєстрована дитина (детальні обчислення за посиланням):

8 клас
Лукавецький Богдан 16
Ротар Аліса 14
Добровольський Владислав 10
Волков Віталій 6
Вдовиченко Володимир 4
Стецко Андрій 4
Козловський Володимир 0
Бандуровський Станіслав 0
Чeбан Ілля 0
Пасiчник Вiкторiя 0
Кривецький Андрій 0
Змунчило Олександр 0
Басараба Назар 0
Сорохан Єлизавета 0
Кудринський Денис 0
Дідорук Лілія 0
9 клас
Скутар Наталя 52
Спіжавка Ірина 49
Немилостива Поліна 33
Товстецький Юрій 31
Кучера Юлія 26
Магда Катерина 24
Антонович Дмитро 21
Ковдриш Петро 19
Петрюк Михайло 18
Єрьомін Данило 10
Дружко Єгор 5
Ворона Лєна 0
Козменюк Максим 0
10 -11 класи
Боклач Ігор 36
Брозинський Олег 27
Проценко Владислав 26
Виклюк Аліна 22
Влайко Антон 21
Топала Тимур 20
Юрійчук Олександр 20
Гашпан Едгар 16
Вайнагій Данило 9

Враховуючи, що максимальна кількість детій, яку може прийняти табір – 30, було вирішено відібрати 12 дітей з 8 класу, 10 дітей з 9 класу і 8 дітей з 10-11 класів. Але виявилося, що з майбутнього 8 класу дітей, які на сьогодні не мають олімпіадних досягнень, зареєструвалося більше, ніж може прийняти табір. І оскільки вони мають однакову кількість балів (тобто, нуль), то вибрати когось з них, а когось не вибрати, наразі не є можливим.

Тому наводимо список дітей (24 дитини), які вже зараховані до табору:

8 клас
Лукавецький Богдан
Ротар Аліса
Добровольський Владислав
Волков Віталій
Вдовиченко Володимир
Стецко Андрій
9 клас
Скутар Наталя
Спіжавка Ірина
Немилостива Поліна
Товстецький Юрій
Кучера Юлія
Магда Катерина
Антонович Дмитро
Ковдриш Петро
Петрюк Михайло
Єрьомін Данило
10 -11 класи
Боклач Ігор
Брозинський Олег
Проценко Владислав
Виклюк Аліна
Влайко Антон
Топала Тимур
Юрійчук Олександр
Гашпан Едгар

На вільних 6 місць оголошується додатковий набір учнів, які цього навчального року закінчують 6 клас.

Реєстрація триватиме до 23.05, результати будуть оголошені 24.05.

Реєстраційна форма знаходиться за посиланням

Знайти себе серез зареєстрованих учасників можна за посиланням

Читати далі

21/05/2019

Коментарі

Анонім

Logo1

1 103

0

Літній математичний табір «МаТаБу»
20-30 червня 2019 року
с. Виженка (Вижницький район, Чернівецька область)

Запрошуємо учнів 7-10 класів навчальних закладів Чернівецької області, які захоплюються математикою, дізнатися нового та відпочити протягом десяти днів в мальовничому куточку Буковини!

Організатором табору є факультет математики та інформатики Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

В програмі табору
 Цікава та олімпіадна математика
 Інтенсив з англійської мови
 Лекції з лінгвістики
 Робототехніка
 Підкорення гори Хом’як
 Мандрівка водоспадами

Наші лектори:
Слободянюк Сергій (золота медаль IMO, 2005),
Скибицький Нікіта (срібна медаль IMO, 2016),
Олексишин Олексій (учасник відборів на IMO, 2018),
а також провідні математики Чернівецького національного університету.

Вартість табору: 2000 грн. з трьохразовим харчуванням (ціна може бути зменшена в разі появи додаткового фінансування).

Максимальна кількість місць: 30

Просимо бажаючих учнів заповнити реєстраційну форму за посиланням https://docs.google.com/…/1FAIpQLSeIJLF7YXww_icJG…/viewform…

і знайти себе серед зареєстрованих учасників за посиланням
https://docs.google.com/…/1h5UcTetuxnZPoY5Q2rMmQJvRSQ…/edit…

Враховуючи обмежену кількість місць, перевага буде надаватися призерам IV етапу Всеукраїнської олімпіади з математики, Відкритої Київської олімпіади з лінгвістики, призерам ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики, призерам ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики у 2018-2019 навчальному році.

Реєстрація відкрита до 20 травня включно.

Результати відбору до табору будуть опубліковані 21 травня на сайті https://olimp.free-lib.com/

Зворотній зв’язок: +380509860336 Олена Карлова, доцент кафедри математичного аналізу Чернівецького національного університету ЧНУ

Читати далі

14/05/2019

Коментарі

Анонім

paper-2095674_960_720

579

0

У суботу, 20 квітня, заняття гуртка буде для 6,7 і 9 класів (для 8-го заняття не буде)!

6 клас – ауд. 33

7 клас – ауд. 22

9 клас – ауд. 40

Читати далі

16/04/2019

Коментарі

Анонім

11

544

0

Заняття гуртка з математики в суботу, 13 квітня, відбудеться для всіх класів за розкладом:

6 клас (обидві групи) – ауд. 33

7 клас – ауд. 22

8 клас – ауд. 7

9 клас – ауд. 40

Читати далі

12/04/2019

Коментарі

Анонім

help

1 712

0

06/04/2019

Коментарі

Анонім

P1090402

1 217

0

УВАГА!

Нагадуємо, що олімпіада з математики “МініМудрик” для учнів 5-7 класів відбудеться у суботу, 6.04.2019.

Реєстрація учасників: 9:30 (вул. Університетська, 28)

Час проведення: 

  • для учнів 5 класів             10:00 – 12:00
  • для учнів 6 і 7 класів       10:00 – 12:30

 З собою мати: зошит в клітинку на 12 аркушів, ручку, олівець

Розбору задач не буде, враховуючи велику кількість учасників. Розв’язки задач будуть на цьому сайті після 15:00 в суботу 6.04.2019

Результати олімпіапіади очікуйте протягом десяти днів на цьому сайті

По одному переможцю з 5,6 та 7 класу буде запрошено взяти участь у ІІ Всеукраїнській олімпіаді з математики для учнів 5-7 класів.

Матеріали минулорічних олімпіад “МініМудрик” можна знайти за посиланням

 

Читати далі

01/04/2019

Коментарі

Анонім

P1060745

983

0

Під час канікул (23.03 та 30.03) занять гуртка з математики “МініМудрик” не буде. Заняття 6.04 буде для 8 та 9 класів. Учні 6 та 7 класів беруть участь в олімпіаді “МініМудрик” 6 квітня замість заняття

Читати далі

22/03/2019

Коментарі

Анонім

photo_2019-03-18_21-47-43

845

0

IV олімпіада з математики “МініМудрик” для учнів 5-7 класів відбудеться 6 квітня 2019 року на факультеті математики та інформатики Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.По одному кращому учневі з 5,6 і 7 класів будуть запрошені до участі у ІІ Всеукраїнській олімпіаді з математики для учнів 5-7 класів, яка пройде в Києві 9-12 травня. Крім того, призери олімпіади зможуть відвідувати безкоштовний гурток з математики “МініМудрик” на базі факультету математики та інформатики ЧНУ.

Вперше запрошуємо взяти участь в олімпіаді всіх бажаючих учнів не тільки міста Чернівці, а й Чернівецької області.Для участі в олімпіаді ОБОВ’ЯЗКОВО треба заповнити реєстраційну форму https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScj1rDTH42r-4hMGY8nqiRCtb9U3a_UR6lV8le4TFjxXs3EAQ/viewform?usp=sf_link.

Після вдалої реєстрації можна знайти себе в переліку зареєстрованих учасників за посиланням https://docs.google.com/spreadsheets/d/1XqIJQcBzSb9B5OVW_fuBX86nx_LQEf4NVKcHpUpqVLo/edit?usp=sharing.

Учні, які не зареєструються, НЕ БУДУТЬ допущені до участі в олімпіаді!

Реєстрація триватиме до 3 квітня включно.

Читати далі

06/04/2019

Коментарі

Анонім

att1

590

0

Заняття гуртка “МініМудрик” в суботу 16.03.2019 буде ТІЛЬКИ для учнів 6 і 9 класів!

Читати далі

15/03/2019

Коментарі

Анонім

Наші партнери