Математична Майстерня

Математика не навчить нас додавати кохання чи віднімати ненависть, проте вона допоможе зрозуміти, що кожна проблема має розв'язок

Будь в курсі всіх новин першим!

Математичний Занзібар 2022
Командний турнір

g830

1 013

0

Математичний олімпіадний рік розпочинається 11 вересня 2022 року командним турніром

“Математичний Занзібар”  

В турнірі можуть взяти участь команди, що складаються з 3-6 учнів. Змагання проводиться в чотирьох лігах:

Наймолодша – 7 клас; Молодша – 8 клас; Середня – 9 клас; Старша – 10-11 класи

Важливі дати:

31.08 – 9.09 (включно): реєстрація команд за посиланням https://forms.gle/SDYbyo6XsjNG8fHu5

11.09: турнір

Важливі години:

9:00 – 9:55 реєстрація команд

10:00 – 12:00 турнір

15:00 – 16:00 підсумки та нагородження

Місце проведення турніру: м. Чернівці, вул. Університетська 28, факультет математики та інформатики Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича

Оргвнесок з кожної команди: 250 грн.

Одна команда може складатися з учнів різних навчальних закладів Чернівецької області.

Якщо учень хоче брати участь в змаганні, але не має можливості долучитися до певної команди, при реєстрації обирає опцію «без команди». Перед змаганням такі учні будуть розподілені по неповних командах, або з них буде створено збірну.

Для участі в турнірі необхідно зареєструвати команду до 9 вересня включно заповнивши форму https://forms.gle/SDYbyo6XsjNG8fHu5

Перевірка реєстрації: ТУТ

ПРАВИЛА МАТЕМАТИЧНОГО ЗАНЗІБАРУ

Перед початком  турніру командам видаються одразу 20 задач, які вони розв’язують протягом 120 хвилин.

Журі перевіряє лише відповідь. Якщо вона вірна, то вважається, що команда цю задачу розв’язала вірно, якщо відповідь невірна або неповна, то задача команді зараховується як не розв’язана.

На початку Занзібару кожна задача оцінюється в 20  балів. Подальше нарахування балів за задачі та вартість задачі оцінюються таким чином. Якщо команда першою розв’язала, наприклад, задачу №5, то вона отримує за неї 20 балів і вартість задачі для інших команд стає 19. Якщо ще одна команда її розв’язала вірно, то за неї 19 балів отримує не лише вона, а ще й замість 20, виставляється 19 балів команді, що її розв’язала раніше. Якщо ще одна команда її розв’язала вірно, то усі три команди отримають за задачу по 17 балів. Якщо деяка команда невірно розв’язала цю задачу, то вона за неї отримує 0 балів, а усі команди, що її розв’язали, на 1 бал більше.

Якщо якусь задача правильно розв’язала лише 1 команда, то вартість цієї задачі по завершенню турніру для неї подвоюється.

Повітряна тривога

Якщо проголосять повітряну тривогу, то команди йдуть в укриття і повертаються до змагання після відбою тривоги. Час, що буде виділений до завершення Занзібару визначатиме журі відповідної ліги.

Якщо тривогу оголосять, коли від початку Занзібару пройде більше 100 хвилин, то команди йдуть в укриття, а по завершенні вже повертаються на підведення підсумків. Результат Занзібару буде підведений за підсумками зданих задач за цей час. Тому просимо команди це врахувати, бо у деяких команд є тактика здавати усі задачі ближче до завершення заходу.

Початок турніру також може бути зсунутий, якщо триватиме повітряна тривога.

30/08/2022

Коментарі

Анонім