Математична Майстерня

Математика не навчить нас додавати кохання чи віднімати ненависть, проте вона допоможе зрозуміти, що кожна проблема має розв'язок

Будь в курсі всіх новин першим!

Розклад занять
гуртків з математики, програмування та лінгвістики

gayatri-malhotra-4wF66_KWJxA-unsplash

332

0

Розклад роботи гуртків “Гільбертового Простору”

6-8 класи

9:30 Лінгвістика

11:30 Математика

13:30 Програмування (8 клас)

9-10 класи

9:30 Математика

11:30 Лінгвістика

Розподіл учнів по групах

Математика

Пуголовки (6 клас)
1 Бушила Себасиян Боянська ЗОШ
2 Волощук Назар Гімназія 7
3 Воропаєва Катерина Гімназія 7
4 Думітрюк Уляна ЗОШ№ 24
5 Мунтян Ксенія Гімназія 5
6 Петрушевська Єлизавета ЗОШ 24
7 Сачко Петро Гімназія #4
8 Сідлецький Михайло ліцей №2
9 Сіманюк Олександра СЗОШ №22
10 Тодеріко Максим Чернівецька СШ ОРТ N 41
11 Унгурян Катерина Школа #1
Метелики (7 клас, 1 група)
1 Бойко Софія Гімназія 4
2 Букурос Софія Гімназія 5
3 Воропаєв Костянтин Ліцей 1
4 Гавалешко Володимир Чернівецький ліцей №1
5 Гуменчук Максим Гімназія №5
6 Гушевата Поліна Чернівецький ліцей 1
7 Гушила Валерія Ліцей  1
8 Євдощак Софія Ліцей 1
9 Єршов Михайло Чернівецький ліцей №1
10 Житарашу Артур Ліцей1
11 Іліка Валерія Чернівецький ліцей 2
12 Ілюк Максим ліцей 1
13 Камянченко  Андрій Ліцей 1
14 Карнаух Олександр Ліцей 2
15 Крушельницька Злата Ліцей #1
16 Лазар Ірина Ліцей N 2
Метелики (7 клас, 2 група)
1 Лойк Ксенiя Острицька ЗОШ
2 Маланчук Кирило Чернівецький ліцей 1
3 Марараш Єлизавета Чернівецький ліцей #3
4 Маховіков Тимур Гімназія 7
5 Нiка Микола Острицька ЗОШ l-lll ст.
6 Нікітін Юрій Гімназія номер4
7 Олентир Анастасія Чернівецький ліцей 1
8 Походжай Сабіна Чернівецький ліцей #3
9 Руснак Андрій СШ ОРТ 41
10 Скутар Ксенія Гімназія 7
11 Сметанюк Юлія Чернівецький ліцей №1
12 Требко Юрій Чернівецький ліцей №1
13 Фочук Богдан Чернівецький ліцей №1
14 Шумиляк Павло Чернівецький ліцей №1
15 Яценко Вiкторiя ЗОШ#1
16 Ящук Станіслав Чернівецький ліцей №1
Ящірки (8 клас, 1 група)
1 Іваненко Анастасія Ліцей 1
2 Арюк Роман Багатопрофільний ліцей д
3 Блинду Вадим Чернівецький ліцей №1
4 Варвус Софія Андріівна 1 ліцей
5 Вишковецький Кирил Ліцей 1
6 Гнідан Тетяна Багатопрофільний ліцей
7 Голецек Олександр Чернівецька СШ ОРТ # 41
8 Гольдіна Олександра Чернівецька СШ ОРТ # 41
9 Джаман Богдан Багатопрофільний ліцей
10 Засимович Богдан Ліцей № 4
11 Іванійчук Максим ліцей №1
12 Іванова Катерина 1 ліцей
13 Ільчук Андрій Ліцей #1
14 Ковбасюк Євгеній Чернівецька гімназія № 4
15 Козьма Роман ліцей №1
16 Косило Олексій Ліцей 1
Ящірки (8 клас, 2 група)
1 Крот Данило Чернівецька гімназія N4
2 Мироник Тарас Чернівецький ліцей #1
3 Мишковська Єлизавета Багатопрофільний ліцей
4 Мунтян Олег Ліцей 1
5 Онищенко Адріана ЗОШ 33
6 Паушак Андрій Чернівецький ліцей №1
7 Поштаренко Артем Чернівецька сш ОРТ №41
8 Савков Олександр Гімназія №2
9 Сідлецький Олександр ліцей №2
10 Труфен Аліна Чернівецька гімназія 2
11 Ухач Владислав ЗОШ 24
12 Федорюк Микола Рідківська ЗОШ
13 Фратавчан Вікторія Ліцей # 1
14 Хондожко Юрій Ліцей 1
15 Шеремета Степан Чернівецький міський ліцей №2
16 Шишкін Олександр Чернівецький  ліцей # 4
17 Яківчук Віталій Владиславович 1 ліцей
18 Ярославський Олександр Чернівецький ліцей №1
Кенгурята (9 клас)
1 Аксаній Костянтин Острицька ЗОШ
2 Вдовиченко Володимир Чернівецький ліцей 1
3 Волков Віталій ліцей 1
4 Гаіна Микола Острицька ЗОШ
5 Гаценко Діана 1 ліцей
6 Горин Владислав Глибоцький ліцей
7 Дарадуда Юлія Рідківська ЗОШ
8 Діліон Владислав Чернівецька гімназія 2
9 Добровольський Владислав Чернівецький ліцей 1
10 Дубчак Олександр Чернівецький ліцей №1
11 Катаранчук Марія Острицька ЗОШ
12 Лягу Аліна-Сабіна Острицька ЗОШ
13 Пістружак Олександр Ліцей 1
14 Ротар Аліса Чернівецький ліцей 1
15 Саiнчук Марина Острицька ЗОШ
16 Стецко Андрій Чернівецький ліцей №1
17 Тодераш Іустина Острицька ЗОШ
18 Шпорта Ксенія Ліцей №1
Ведмедики (10 клас)
1 Антонович Дмитро Чернівецька гімназія 5
2 Басняк Олег Ліцей 1
4 Буджак Тетяна Чернівецька гімназія №1
8 Дружко Егор ЗоСШ 25
10 Єрьомін Данило Ліцей #1
11 Кобрак Діана Острицька ЗОШ
12 Ковдриш Петро Чернівецький ліцей 1
13 Козменюк Максим Ліцей 1
15 Петрюк Михайло Ліцей N1
16 Савіна Дарія Гімназія 7
17 Скутар Наталія Ліцей 1
18 Спіжавка Ірина Тарасівна Чернівецький ліцей №1
19 Товстецький Юрій Ліцей #1

Лінгвістика

Група Lingvo Juniors 1 (6-8 класи)
1 Блинду Вадим Чернівецький ліцей №1
2 Варвус Софія Чернівецький ліцей №1
3 Вишковецький Кирил Чернівецький ліцей №1
4 Волощук Назар Гімназія № 7
5 Ганзюк Софія СШ № 5
6 Голецек Олександр СШ ОРТ # 41
7 Гольдіна Олександра СШ ОРТ # 41
8 Гушила Валерія Чернівецький ліцей №1
9 Данилюк Анна ЗОШ №28
10 Думітрюк Уляна ЗОШ №24
11 Євдощак Софія Чернівецький ліцей №1
12 Житарашу Артур Чернівецький ліцей №1
13 Жумига Анна Элизабет Боянська ЗОШ
14 Іваненко Анастасія Чернівецький ліцей №1
15 Іванійчук Максим Чернівецький ліцей №1
16 Іванова Катерина Чернівецький ліцей №1

 

Група Lingvo Juniors 2  (6-8 класи)
1 Іліка Валерія Чернівецький ліцей 2
2 Ільчук Андрій Чернівецький ліцей №1
3 Ілюк Максим Чернівецький ліцей №1
4 Карнаух Олександр Чернівецькій ліцей 2
5 Ковбасюк Євгеній Чернівецька гімназія № 4
6 Козьма Роман Чернівецький ліцей №1
7 Костіна Катерина Ліцей для обдарованих дітей
8 Крушельницька Злата Чернівецький ліцей №1
9 Лазар Ірина Чернівецький ліцей 2
10 Марараш Єлизавета Медичний ліцей #3
11 Мунтян Ксенія Гімназія 5
12 Мунтян Олег Чернівецький ліцей №1
13 Остафі Владіслав Гімназія №2
14 Паушак Андрій Чернівецький ліцей №1
15 Петрушевська Єлизавета ЗОШ 24
16 Репка Юліанна Сторожинецький ліцей

 

Група Lingvo Juniors 3 (6-8 класи)
1 Руснак Андрій СШ ОРТ 41
2 Савков Олександр Гімназія №2
3 Сачко Петро Гімназія #4
4 Севергіна Соломія Чернівецький ліцей №1
5 Сідлецький Олександр ліцей №2
6 Сіманюк Олександра СЗОШ №22
7 Скутар Ксенія Гімназія 7
8 Сметанюк Юлія Чернівецький ліцей №1
9 Тодеріко Максим Чернівецька СШ ОРТ N 41
10 Требко Юрій Чернівецький ліцей №1
11 Труфен Аліна Чернівецька гімназія 2
12 Федорюк Микола Рідківська ЗОШ
13 Яківчук Віталій Чернівецький ліцей №1
14 Ярославський Олександр Чернівецький ліцей №1
15 Яценко Вiкторiя ЗОШ#1
16 Ящук Станіслав Чернівецький ліцей №1

 

Група Lingvo Seniors (9-11 класи)
1 Аксаній Костянтин Острицька ЗОШ
2 Боклач Ігор Чернівецький ліцей №1
3 Буджак Тетяна Чернівецька гімназія №1
4 Виклюк Аліна Філософсько-правовий ліцей #2
5 Гаіна Микола Острицька ЗОШ
6 Гаценко Діана Чернівецький ліцей №1
7 Горин Владислав Глибоцький ліцей
8 Добровольський Владислав Чернівецький ліцей №1
9 Дружиніна Діана Чернівецький ліцей №1
10 Дружко Егор ЗоСШ 25
11 Дубець Габрієла Острицька ЗОШ
12 Єрьомін Данило Чернівецький ліцей №1
13 Катаранчук Марія Острицька ЗОШ
14 Ковдриш Петро Чернівецький ліцей 1
15 Козменюк Максим Чернівецький ліцей №1
16 Кучера Юлія Чернівецький ліцей №1
17 Лягу Аліна-Сабіна Острицька ЗОШ
18 Петрюк Михайло Ліцей N1
19 Ротар Аліса Чернівецький ліцей 1
20 Савіна Дарія Гімназія 7
21 Скутар Наталія Ліцей 1
22 Спіжавка Ірина Чернівецький ліцей №1
23 Товстецький Юрій Ліцей #1
24 Тодераш Іустина Острицька ЗОШ
25 Фартушинський Богдан Чернівецький ліцей №1
26 Чебан Ілля Чернівецький ліцей №1

Програмування

8 клас, група 1
1 Іваненко Анастасія Ліцей 1
2 Блинду Вадим Чернівецький ліцей №1
4 Варвус Софія 1 ліцей
6 Ватрич Павло Чернівецька гімназія 2
7 Вишковецький Кирил Ліцей 1
8 Гнідан Тетяна Багатопрофільний ліцей
9 Голецек Олександр Чернівецька СШ ОРТ # 41
10 Гольдіна Олександра Чернівецька СШ ОРТ # 41
11 Дворнічен Денис Ліцей номер2
12 Джаман Богдан Багатопрофільний ліцей
13 Засимович Богдан Ліцей № 4
14 Зеленько Олександр Ліцей №1
15 Іванійчук Максим ліцей №1
16 Ільчук Андрій Ліцей #1
17 Кацуба Іван Ліцей №1
18 Ковбасюк Євгеній Чернівецька гімназія № 4
19 Козак Ярослав Багатопрофільний ліцей
20 Козьма Роман ліцей №1
21 Косило Олексій Ліцей 1
22 Костіна Катерина Ліцей для обдарованих дітей
23 Крот Данило Чернівецька гімназія N4
24 Мироник Тарас Чернівецький ліцей #1
8 клас, група 2
1 Мишковська Єлизавета Багатопрофільний ліцей
2 Мунтян Олег Ліцей 1
3 Олійник Максим Ліцей 1
4 Онищенко Адріана ЗОШ 33
5 Остафі Владіслав Гімназія №2
6 Пасер Максим Ліцей 1
7 Паушак Андрій Чернівецький ліцей №1
8 Пітікар Олександр Гімназія Соломон
9 Поштаренко Артем Чернівецька СШ ОРТ №41
10 Пшеничка Поліна Ліцей №1
11 Романюк Андрій ЗОШ №2
12 Савков Олександр Гімназія №2
13 Сема Ірина Ліцей 1
14 Сідлецький Олександр ліцей №2
15 Труфен Аліна Чернівецька гімназія 2
16 Ухач Владислав ЗОШ 24
17 Федорюк Микола Рідківська ЗОШ
18 Фратавчан Вікторія Ліцей # 1
19 Хондожко Юрій Ліцей 1
20 Шишкін Олександр Багатопрофільний ліцей # 4
21 Шумейко Тетяна Ліцей #1
22 Яківчук Віталій 1 ліцей
23 Ярославський Олександр Чернівецький ліцей №1

11/09/2020

Коментарі

Анонім