Математична Майстерня

Математика не навчить нас додавати кохання чи віднімати ненависть, проте вона допоможе зрозуміти, що кожна проблема має розв'язок

Будь в курсі всіх новин першим!

МаТаБу - Літній Табір
Списки зарахованих і додатковий набір в табір

Logo1

468

0

Наведемо спочатку кількість балів, які нараховувалися учням за відповідні перемоги в олімпіадах:

І місце ІІ місце ІІІ місце
1 IV етап Всеукраїнської олімпіади  з математики 20 15 10
2 ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади  з математики 10 8 6
3 ІІ етап Всеукраїнської олімпіади  з математики 8 6 4
4 Київська олімпіада з лінгвістики 15 12 10
5 Обласна олімпіада з лінгвістики 10 8 6
6 Інтернет-олімпіада з лінгвістики 8 6 4
7 Олімпіада “МініМудрик” для 5-7 класів 8 6 4
8 Математичні бої (Всеукраїнський етап) 10 8 6
9 Математичний Занзібар (командний турнір) 5 4 3
10 Обласний етап МАН (математика) 10 8 6

Тепер наведемо кількість балів, яку набрала кожна зареєстрована дитина (детальні обчислення за посиланням):

8 клас
Лукавецький Богдан 16
Ротар Аліса 14
Добровольський Владислав 10
Волков Віталій 6
Вдовиченко Володимир 4
Стецко Андрій 4
Козловський Володимир 0
Бандуровський Станіслав 0
Чeбан Ілля 0
Пасiчник Вiкторiя 0
Кривецький Андрій 0
Змунчило Олександр 0
Басараба Назар 0
Сорохан Єлизавета 0
Кудринський Денис 0
Дідорук Лілія 0
9 клас
Скутар Наталя 52
Спіжавка Ірина 49
Немилостива Поліна 33
Товстецький Юрій 31
Кучера Юлія 26
Магда Катерина 24
Антонович Дмитро 21
Ковдриш Петро 19
Петрюк Михайло 18
Єрьомін Данило 10
Дружко Єгор 5
Ворона Лєна 0
Козменюк Максим 0
10 -11 класи
Боклач Ігор 36
Брозинський Олег 27
Проценко Владислав 26
Виклюк Аліна 22
Влайко Антон 21
Топала Тимур 20
Юрійчук Олександр 20
Гашпан Едгар 16
Вайнагій Данило 9

Враховуючи, що максимальна кількість детій, яку може прийняти табір – 30, було вирішено відібрати 12 дітей з 8 класу, 10 дітей з 9 класу і 8 дітей з 10-11 класів. Але виявилося, що з майбутнього 8 класу дітей, які на сьогодні не мають олімпіадних досягнень, зареєструвалося більше, ніж може прийняти табір. І оскільки вони мають однакову кількість балів (тобто, нуль), то вибрати когось з них, а когось не вибрати, наразі не є можливим.

Тому наводимо список дітей (24 дитини), які вже зараховані до табору:

8 клас
Лукавецький Богдан
Ротар Аліса
Добровольський Владислав
Волков Віталій
Вдовиченко Володимир
Стецко Андрій
9 клас
Скутар Наталя
Спіжавка Ірина
Немилостива Поліна
Товстецький Юрій
Кучера Юлія
Магда Катерина
Антонович Дмитро
Ковдриш Петро
Петрюк Михайло
Єрьомін Данило
10 -11 класи
Боклач Ігор
Брозинський Олег
Проценко Владислав
Виклюк Аліна
Влайко Антон
Топала Тимур
Юрійчук Олександр
Гашпан Едгар

На вільних 6 місць оголошується додатковий набір учнів, які цього навчального року закінчують 6 клас.

Реєстрація триватиме до 23.05, результати будуть оголошені 24.05.

Реєстраційна форма знаходиться за посиланням

Знайти себе серез зареєстрованих учасників можна за посиланням

21/05/2019

Коментарі

Анонім